Заходи 11 січня 2019 року у будинку ветеранів.

Про цинічне та безпідставне звинувачення

 керівників (представників) ВГО (МГО) ветеранів

 сектору безпеки та оборони України

         Відповідь керівників всіх ВГО (МГО) та їх осередків на Заяву Міністра у справах ветеранів України Фріз І.В.від 12.01.2018 року.

Ми, керівники ВГО (МГО) ветеранів сектору безпеки та оборони України (Збройних Сил України, МВС, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників і інших військових формувань), ветеранів Другої світової війни, всіх локальних війн (конфліктів), миротворчих операцій, учасників антитерористичної операції глибоко обурені Заявою пані Фріз І.В., яка не має жодних реальних підстав  і перш за все тому що:

         Перше. Пані Фріз І.В. станом на 11.01.2019 року жодного разу не зустрічались ні з  жодним керівником ВГО (МГО) — членів ГС «КРВГОУ» та Всеукраїнського громадського руху ветеранів та пенсіонерів.

        Друге. Всі громадські обєднання ветеранів є в Реєстрі громадських обєднань, а їхні Статути та практична діяльність відповідають Конституції та законам України.

За дорученням 33-х керівників ВГО (МГО) ветеранів Рада ГС «КРВГОУ» звернулася особисто до Міністра у справах ветеранів Вих. № 47 від 17.12.2018 року з проханням провести робочу зустріч до 10.01.2019 року. Зустріч не відбулась. Вих. № 63 від 10.01.2019 року Оргкомітет запросив пані Фріз І.В. взяти участь у работі Всеукраїнського Загального Збору керівників ВГО (МГО) та їх місцевих осередків, які обєднують в своїх рядах ветеранів всіх поколінь.

Нас, учасників Всеукраїнських Загальних Зборів здивувало те, що замість пані Фріз І.В. на засідання прибули представники ініціативної групи з питань формування Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України (до речі до складу ініціативної групи не включено жодного представника ВГО (МГО) ветеранів), та те що в ході засідання вдерлася група невідомих людей в тому числі в масках — балаклавах яка зробила зухвалу спробу зірвати проведення заходу шляхом застосування фізичного насильства та психологічного впливу на делегатів, є постраджалі, в тому числі від приміненні холодної зброї та зломані мікрофони. Тільки втручання поліції припинило ці злочинні дії. При цьому не висловивши жодних думок, мети прибуття, не розбираючись які питання стоять на порядку денному, на ветеранів було повішено клеймо «сепаратистів» та «коммуняк». Жодні спроби залучити їх до цивілізованого діалогу були марні. Читать далее »

img_0509БАНДОКРАТІЯ ПЕРЕЙШЛА У НАСТУП ПРОТИ ВЕТЕРАНІВ

Щодо подій в Палаці ветеранів м. Києва 11.01.2019 року, а також щодо антинародної поведінки новоспеченої міністерши у справах ветеранів панни Фріз і публікацій сумнівного походження і замовлення в ЗМІ.

  1. Віктор Олексійович Распопові не є членом Об’єднання і Руху ветеранів на чолі з Палієм В.М. Соромно, що цілий міністр антинародної влади в Україні про це не знає і не розібралась… Распопов В.А. є головою ГО «Кадетське братство», яке в Україні ніхто не забороняв.
  2. Є неприпустимим, коли цілий новоспечений міністр, який взагалі немає ніякого уявлення про військову службу, дає якісь брудні і брехливі оцінки всім ветеранам і всіх силових структур України судячи з одного виступу без належної озвучки. Ганьба такому недоміністру.
  3. Распопов В.О., як і будь-який громадянин України, мав право говорити те, що він думає — правильно чи не правильно, але це його переконання. Що тепер, розстрілювати всіх інакомислячих всіляким недоміністрам і представникам антинародної влади України? Вам не здається, панна Фріз, що ви на себе взяли надмірно багато — не по розуму, не по вихованню і не по зрілості вашій?
  4. Ця публікація панни Фріз зайвий раз доводить, що вона, як представник не української антинародної окупаційної влади, займається не справами ветеранів, а брудними політичними, антисоціальними і психологічними замовленням, які спрямовані на руйнацію залишків миру в Україні. Вона спеціально роздмухує протистояння між молодим і старшим поколіннями, аби в Україні ніхто не поважав старших і процвітало хамство екстремістської не української або обдуреної і зомбованої, проплаченої молоді проти старшого покоління.
  5. Соромно за цю неукраїнсчьку за етнічним походженням владу, яка її захопила і узурпувала на крові. Прийде час, народ прокинеться від цього дурману і тоді всілякі фрізи будуть сидіти на нарах за цю антиукраїнську і антинародну діяльність по розколу народу і провокацію в Україні поглиблення кризи і роздмухування повномасштабної війни по всій території.
  6. Соромно за продажну молодь, яка за 100 доларів США готова робити наклепи і вбивати своє старше покоління.
  7. Соромно за тих, хто піддається на такі провокації фризів і всіх фризоподібних. Ганьба. УКРАЇНІ — УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ, А НЕ ВЛАДУ ГРАБІЖНИКІВ УКРАЇНЦІВ — ВАЛЬЦМАНІВ, ГРОЙСМАНІВ і ФРИЗІВ. Ганьба!

Читать далее »

GonhsarovОтримані пенсії знову обманули

очікування військових пенсіонерів

          «Цього року в Україні вперше буде здійснено перерахунок пенсій в автоматичному режимі на основі чіткої формули, яка враховує показник середньої зарплати та рівня інфляції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«В січні у нас буде перерахунок пенсій для військових пенсіонерів, це десь 500 тис. осіб. А 1 березня буде масовий перерахунок пенсій для всіх українських громадян. Це буде вперше автоматична індексація», – сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що відтепер індексація буде щорічною і не залежатиме від політичних рішень. Окрім того, йде пошук вирішення проблеми людей, які мають великий стаж роботи, але все життя отримували невелику зарплату, а отже, мають невелику пенсію.

При цьому основою всіх змін, за словами Глави Уряду, будуть можливості економіки. «Основою всіх змін має бути сильна і відкрита економіка», – сказав Володимир Гройсман.»

Коментар військового пенсіонера:

Військові отримали пенсії за січень. Вони їх переглянули та вкотре, на жаль, зрозуміли: держава знову їх оманула … Читать далее »

img_0509              «28» грудня 2018 року відбулося засідання Президії Ради Громадської організації  «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку» на якому було підведено підсумки роботи Громадської організації за 2018 рік.

З доповіддю виступив Голова Громадської організації СЕМЕРИЧ Юрій Петрович, який доповів про те що зроблено та які завдання стоять перед ветеранським рухом у 2019 році. Після доповіді виступили перший заступник Голови Громадської організації Гончаров С.О. та заступник Голови Громадської організації Гальчанський Ю.М., які звернули увагу на інертність багатьох ветеранів у відстоюванні своїх конституційних прав. В цілому роботу Громадської організації оцінено як задовільною.

Крім того було розглянуто та затверджено План роботи ГО на 2019 рік, який одноголосно було затверджено.

20181228_162735

20181228_162750

20181228_163005

20181228_162615

20181228_162603

Як зміняться пенсії у 2019 році?

IMG_9269Нещодавно стало відомо, що ділки з Міністерства антисоціальної політики України (далі — МАСП), яке опікується звуженням прав ветеранів на гідне пенсійне забезпечення, розробивши іншу стратегію знищення нашого пенсійного Закону 2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», яка полягає у послідовному внесенні змін до статей цього закону або скасуванні цілих статей шляхом подання на голосування до Верховної Ради різних проектів законів, що між іншими рядками наче б то передбачають ці зміни.

Таким чином Рева і Гоцман хочуть помститися нам за фіаско минулої зими, коли ми на акціях протесту добилися блокування підлих змін до нашого пенсійного Закону.

Суть нововведень, що пропонуються МАСП сьогодні на розгляд і затведження КМУ перед поданням цього чергового підлого проекту до Верховної Ради полягає у тому, що: Читать далее »

Народний депутат України Андрій Немировський:

«Парламент» від слова «говорити». Проте дехто вважає, що від слова «базарити». Вчорашнє засідання комітету з національної безпеки і оборони перетворилося на справжнє посміховисько. Коли колега Пашинський чомусь вирішує, що володіє істиною в останній інстанції, то його особиста проблема. Коли його однопартійка думає, що її слово важче, ніж слово колег, то її особиста думка. Але коли парламентарі при обговоренні робочих моментів переходять на хамські атаки та принизливі сентенції, то час ставити питання про їхню адекватність. Маєте заперечення — заперечуйте, але розмовляти тоном одеської хабалки замість аналізу важливої для мільйонів теми — то не припустимо. Опуститися до рівня плінтусу легко. Важко потім буде дивитися в очі колегам.

Нагадаю — цей законопроект стосується військових, особовий склад, співробітників, пенсіонерів, ветеранів усіх 16 правоохоронних та силових відомств. Вони навіть не розуміють та не знають хто входить в особливу категорію……………це «комітет з національної безпеки і оборони»… думають, що цей законопроект тільки по міліціонерах, яких вони звільнили в 2014 році…

Діючі військові та деякі інші особи як по нашому Закону 2262-XII у ВАС складні робочі важкі будні з невисокою зп в реальності, а на обіцянках «достойні» і щоденним ризиком, та відсутністю в майбутньому реального пенсійного забезпечення, яка гарантоване Державою, оскільки КМУ «нагнули» наш ЗАКОН і поставили ручний режим своєї «пози».
І останнє. Я знаю, що я і автори закнопроекту праві. Я не відступлюся і тиснути на мене БЕСПЕРСПЕКТИВНО.

 

BirukovОкружний адміністративний суд міста Києва розглянув по суті адміністративну справу за позовом до Кабінету Міністрів України щодо визначення обмеженого переліку підстав для перерахунку пенсій військовим пенсіонерам. Розгляд даної справи тривав з березня нинішнього року. Про це повідомляє прес-служба суду.

Рішенням від 12 грудня, Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив відповідний позов і визнав протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови Кабміну від 21 лютого 2018 року №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» та зміни до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військ служби, та деяких інших осіб», які затверджені відповідною постановою Кабінету Міністрів України.  

На думку суду, оскаржуваними нормативно-правовими актами, звужено зміст та обсяг існуючих прав і свобод осіб, які звільнені з військової служби в частині визначення складових для грошового забезпечення для перерахунку пенсій.