Cемерич31жовтня 2017 року у Київському міському палаці ветеранів (вул. Бастіонна,11) відбулась зустріч представників Міністерства соціальної політики (заступник міністра Шандар М.І.), Пенсійного фонду м. Києва (начальник управління пенсійного фонду м. Києва Радука Т.П.) та представників ветеранських організацій.

На зустрічі представники влади виступили з доповіддю та відповіли на поставлені запитання.

За результатами зустрічі було прийнято рішення:

  1. До 31.12.2017 року закінчити перерахунок пенсій ветеранам силових структур.
  2. З 1 січня 2018 року розпочати виплату перерахованих пенсій.
  3. Міністру оборони видати наказ “Про затвердження переліку посад осіб начальницького і рядового складу органів Міністерства оборони, які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах Закону України ” Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб ”

Затверджений  Перелік посад осіб начальницького і рядового складу органів Міністерства оборони, які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах Закону України ”Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб ” подати до Пенсійного фонду України.

  1. Прийнято рішення про направлення листа до Прем’єр-міністра України.

Лист Премєр-Міністру України 

Шановний Володимире Борисовичу!

        Ветерани та пенсіонери вищезазначених категорій схвально сприйняли постанову Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».

Дозвольте подякувати за те, що були враховані наші пропозицій щодо грошового забезпечення військовослужбовців та деяких інших осіб силових структур.

Названа постанова дає підстави для проведення перерахунку і виплати пенсій пенсіонерам та іншим особам військових формувань (в тому числі і міліції).

Оскільки чинна правова база дозволяє провести перерахунок пенсій до 31 грудня 2017 року, вимагаємо з 01 січня 2018 року розпочати виплату перерахованих пенсій.

Одночасно нагадуємо Вам про виконання постанови Кабінету Міністрів України №988 за 2015 рік щодо пенсійного забезпечення поліцейських.

Такі дії знімуть незадоволення і напругу, дадуть можливість запобігти актам протестів військових пенсіонерів та інших осіб в цей складний для країни час.

Прохання це звернення не передавати на виконання Мінсоцполітики.

З повагою та надією. За дорученням  керівників та представників 39 ВГО (МГО) ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Члени Ради ГС «КРВГОУ»:

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий