Звернення

до керівників Громадських організацій ветеранів силових структур та пенсіонерів, ветеранів силових структур

         Деякими «представниками ветеранів силових структур» проведена зустріч з Міністром Ревою по переробці Закону 2262. Вважаємо, що цей популізм вийде боком всім пенсіонерам. Робота над Законом повинна йти, але уже зараз достатньо правових підстав для здійснення перерахунку пенсій, а не через чи на протязі 3-5 років, після відпрацювання нового Закону, як озвучив міністр на цій зустрічі  ( і це не викликало негативної реакції у «представників») . Це однозначно хід влади по затягуванню до виборів перерахунку пенсій, що б було що обіцяти військовим пенсіонерам у передвиборчих проповідях. Свідомо чи несвідомо «представники ветеранів силових структур» потрапили у цю розставлену владою пастку.

Треба ставити питання руба: Закон 2262 є і його треба виконувати негайно, якісь нестиковки по Постановам та інше це недопрацювання КМУ та інших державних структур, чому від цього повинні страждати пенсіонери, за що чиновники отримують свої немаленькі зарплати . Якими правовими актами відмітається діючий Закон (2262-12), а посадовці затримують його виконання посилаючись на ще не розроблений Закон (Приклад – Повідомлення МОУ про підстави для перерахунку пенсій до ПФУ де вказано тільки 3 складові що змінились. Як бути наприклад з надбавкою за класність, таємність та іншими, які прив’язані до посадових окладів і теж відповідно змінились – не враховувати при перерахунку пенсій? На якій підставі?).

Прошу підтримати нас в цьому, тим більше що в новому , чи зміненому Законі пропонується для нарахування пенсій тільки 3 складових, то б то знову звуження прав пенсіонерів. Складається враження,що  «представникам ветеранів силових структур» важливий не результат, а включення їх до робочої групи,  що робити не важливо — головне всі знають, що вони працюють. Викликає подив однобока представленість в робочій групі від фактично однієї групи ветеранів. А де представники інших дієвих великих організацій? Як ця група буде співпрацювати з обласними організаціями?Чи це закритий кружок де враховується думка тільки «потрібних» людей? Відповідь: « Нам пишуть люди і ми з ними працюємо» в даному випадку не проходить. Кого представляють ці люди , наскільки вони компетентні. Адже під виглядом пропозицій цих людей можуть бути надані «заказні» поправки до Закону. Прикладом може бути внесення у 2016р. поправок до ст.. 63 Закону 2262-12. Хто від ГО візьме на себе відповідальність за цю поправку, а вона ж погоджувалась з громадськими активістами і де вони? Питання в тому, що треба знайти компроміси між собою (організаціями ветеранів) і єдиним фронтом працювати над досягненням мети — соціального захисту. а не ділити славу по неотриманій перемозі та приміряти гетьманську булаву, оголошуючи себе самим  довіреним від усіх ветеранів силовиків. Тільки той хто зможе об’єднати всіх по вирішенню пенсійного питання і інших соціальних проблемах, а не цькувати один одного за якісь реальні чи мнимі недоліки може вважатися справжнім Лідером. Не вважайте це тільки критикою, а вважайте це бажанням посприяти просуванню вперед у справі по негайному перерахунку пенсій. Сподіваюсь, що кожен зробить висновки і прикладе зусилля на досягнення загальної для всіх пенсіонерів користі.

Пропоную всім організаціям розглянути це звернення і висловити свою конструктивну позицію, включитися в активну роботу на рівні своїх організацій  згідно прийнятих рішень. Залучити рядових ветеранів, пенсіонерів і засоби масової інформації для роз’яснення нашого бачення шляхів виходу з ситуації.

Перший заступник Голови Координаційної ради

громадських ветеранських організацій силових структур

Полтавської області                                                                  О.Баленко

Звернення  Координаційної ради громадських ветеранських організацій силових структур Полтавської області підтримано на засіданні Ради громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬК ЗВ’ЯЗКУ» Протокол №1 від 21. 10. 2017 року.

Керівник Секретаріату – заступник Голови

громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ

ОБ’ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬК ЗВ’ЯЗКУ»                                             В.О. ІВАНОВ

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий