Cемерич                   Шановні   друзі!!!

Запрошуємо Вас взяти участь у проведенні заходів (мітингів) під час яких відбудеться публічна передача колективних звернень громадських об’єднань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Президенту України, Прем’єр-міністру України, Голові Верховної Ради України, Секретареві Ради національної безпеки і оборони України з загальних питань захисту прав та свобод ветеранів і в першу чергу з пенсійного забезпечення.

Міністерство соціальної політики України приховано и непрозоро розробляє законопроект та проекти постанов Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів України з питань перерахунку пенсій військовослужбовцям з урахуванням оновленого грошового забезпечення військовослужбовців (постанова КМУ від 30.08.2017 року №704).

МИ   ВИМАГАЄМО:

Забезпечити перерахунок та виплату перерахованих пенсій військовим пенсіонерам та деяким іншим особам всіх силових відомств відповідно до постанови КМУ від 30.08.2017 року №704 з 01.01.2018 року та виплату перерахованих пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ по постанові КМУ від 11.11.2015 року №988 з 01.01.2018 року згідно вимог Закону України №2262-ХІІ та інших чинних нормативно-правових актів.

ЗБІР біля Будинку Уряду о 10.30.  22 листопада 2017 року. Бути готовим до переміщення до Верховної Ради України, Адміністрації Президента України та Секретаріату Ради національної безпеки та оборони України.

Запрошуйте взяти участь у мітингу всіх зацікавлених осіб.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий