22.11.2017 р. № 05/11                                                                          м. Полтава

                                                                 Прем’єр-міністру України В. Гройсману                                                                    вул. Грушевського 12/2, м. Київ, 01008

                                                               ЗАЯВА

Ми, представники пенсіонерів силових Міністерств та відомств України Полтавської області, глибоко обурені відверто цинічним саботажем діючою владою вимог Закону №2262-12 по перерахунку військових пенсій, про що ми активно  безліч разів заявляли та вимагали виконання умов Конституції та пенсійного законодавства, але порушення наших соціальних прав та гарантій відбувається протягом двох років.

Ми підтримуємо законні і справедливі вимоги наших колег — пенсіонерів на акції 22.11.2017 року у столиці України м. Києві та проводимо місцеву акцію протесту22.11.2017 оку з наступними ВИМОГАМИ, а саме:
1. Відповідно до ч. 4 ст. 63 Закону № 2262-ХІІ, яка діє з 01.01.2017, здійснити перерахунок пенсій пенсіонерам ОВС (міліції) у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення поліцейських, врахувавши зміни грошового забезпечення поліцейським згідно наказу МВС України від 06.04.2016 № 260, оскільки грошове забезпечення значно відрізняється від того, яке було станом на 01.01.2016 року.
2. Невідкладно розпочати перерахунок раніше призначених пенсій пенсіонерам усіх інших силових відомств відповідно до вимог Закону № 2262-ХІІ та Постанови КМУ від 30.08.2017 № 704 за чим провести їх виплати з 01.01.2018 року, для чого негайно розпочати заходи  передбачені Постановою КМУ від 13.02.2008 №45.
3. Припинити бездіяльність ПФУ, Міністерств та відомств з мотивів відсутності фінансування, оскільки перерахунок пенсій не може бути поставлено у залежність від бюджетних асигнувань, вимагаємо окремим рядком передбачити кошти у Державному бюджеті на 2018 рік для здійснення перерахунку військових пенсій.
4. Припинити ганебну практику звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод ДІЮЧОГО СКЛАДУ ТА ПЕНСІОНЕРІВ СИЛОВИХ МІНІСТЕРСТВ і ВІДОМСТВ в процесі розробки законопроектів або внесення будь-яких змін до чинних законодавчих актів  їх перегляд та зміни пенсійного законодавства військовим на стадії перерахунку їх пенсій.
5. Попереджаємо про персональну відповідальність Президента України П.О Порошенка, як гаранта Конституції України та Прем’єр — Міністра України В.Б. Гройсмана, як безпосереднього організатора не належного виконання пенсійного законодавства та забезпечення соціальних прав і гарантій військових пенсіонерів, тому будемо вимагати Вашого імпічменту та негайної відставки у разі не виконання наших вимог.
6. Наполягаємо на невідкладній зустрічі Президента України Порошенка П.М. та Прем’єр-Міністра України Гройсманом В.Б. з представниками протестуючих пенсіонерів — силовиків України, обраними обласними  Координаційними радами та комітетами в областях України  і м. Києва.

    За дорученням  наради Координаційної ради від 21.11.2017 року.

                           Голова Координаційної ради                      О.М. Марущенко

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий