Вих. № 08 від 23.11.2017 року

Керівникам ВГО (МГО) ветеранів   війни та учасників антитерористичної операції, їх осередків  та представництв в областях, містах та районах

                                                                Шановні коллеги!

Надсилаю в якості інформації копію коллективного звернення керівників та представників з 32-х громадських об`єднань ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Аналогічні листи за змістом надіслані (передані) Президентові України, Голові Верховної Ради України, Секретарю РНБОУ з таких причин:

—   втрачення діалогу окремими керівниками центральних органів влади з          громадськими об`єднанннями ветеранів війни та учасників антитерористичної операції;

—   відмови ними особисто зустрітись з представниками та керівниками   ветеранських громадських об`єднань;

—   не виконання ними ст.ст. 3,5,17,21,22,38 Конституції України що мають          норму прямої дії, ст.ст. 2,20 Закону України « Про статус ветеранів війни,         гарантії їх соціального захисту, Закону України «Про звернення громадян»,  «закону України «Про громадські обєднання», Указу Президента України № 68/216 від 26.02.2016 року «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 03  листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та не прийняття ними рішень протягом всієї каденції цієї виконавчої влади в межах своїх повноважень щодо вирішення давно перезрілих і надзвичайних проблем ветеранів, та перепоручення їх розглядати особам які не мають жодних  повноважень вирішувати ці питання і які в силу цих причин не надають обґрунтованих  відповідей а надають «відписки».

Інформуємо також про те що на пропозицію майже 2,5 тис. ветеранів які прийшли до Будинку Уряду 22.11.2017 року Прем`єр-міністр України Гройсман В.Б. в черговий раз відмовився зустрітись з представниками ветеранської громадськості та доручив провести цю зустріч Заступнику Міністра соціальної політики України Шамбіру М.І.

Зустіч носила чисто формальний характер і жодної пропозиції ветеранської громадськості не вирішено.

В ситуації що сталася пропонуємо зміст цього листа та додатків до нього довести членам Ваших об`єднань, організувати їх оприлюднення в ЗМІ, інтернені та в інший спосіб, та організувати подальшу роботу їз захисту прав та свобод ветеранів.

З повагою

      Штаб Оргкомітету

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий