img_0509                                                 Шановні колеги!

        27 лютого 2018 року відбувся восьмий етап всеукраїнських безстрокових публічних, протестних мирних акцій захисників України та членів їх сімей.

Акції відбулись майже у всих регіонах України   не дивлячись на складні погодні умови   тому  що поспіхом, «з голосу» була прийнята постанова КМУ № 103 від 21.02.2018 року метою якої є не виконання наших вимог, а обманним шляхом, «кинутою кісткою» заспокоїти ветеранську спільноту. Жодна вимога ветеранської спільноти постановою КМУ № 103 не виконується:  постанова КМУ № 704 не розблокована і не виконується, постанова № 1052 не скасована, вимоги Конституції України продовжують порушуватись, чинні закони України щодо перерахунку пенсій не виконуються і головне продовжується прихована від народу розробка нового проекту пенсійного закону  метою якого є перетворити недолугу постанову КМУ № 103 в Закон.  Виникають такі запитання:

 1. Чому не виконується Конституція України?
 2. Куди поділась демократична та правова Держава?
 3. Чому Верховна Рада України у 2017 році скасувала Закон України «Про правила етичної поведінки» № 4722 -VI від 17 травня 2012 року що і надало можливість всім суб`єктам скасованого Закону (а це всім чиновникам починаючи від Президента і до чиновників найнищого рівня) діяти у такий спосіб як вони зараз діють.

Наш рух діє у законодавчому полі, але окремі сили роблять спроби здійснення провокацій по відношенню до нас —  найбільш законопослушних громадян України. Так 27 лютого 2018 року після завершення мітингу біля будівлі Врховної Ради України відбулись сутички невідомих осіб з правоохоронцями. Окремі ЗМІ надали інформацію що це організували учасники мітингу. Це не є так. Ми маємо надію що правоохоронні органи встановлять іститну. Але досвід проведення багаточисельних мирних акцій підтвердив що вони комусь не подобаються. Ось чому нас звинувачують у «крахоборстві», здійснюють провокації, використовують в наших рядах окремих авантюристів, та бажаючих досягти на фоні нашої боротьби  своїх інтересів в т.ч. і політичних. Така діяльність окремих сил та осіб в тому числі які є і в нашому середовищі змусило Оргкомітет на своєму засіданні 16.02.2018 року прийняти відповідні превентивні рішення та затвердити правила підготовки та участі у мирних публічних заходах. Це рішення було прийнято одноголосно і доведено до всих громадських об`єднань Вих. № 53 від 19.02.2018 року.

В ситуації що склалася необхідно продовжити нашу спільну діяльність щодо досягнення справедливості у відношенні до ветеранів, всих пенсіонерів та людей поважного віку. Наші вимоги залишаються без змін. А головною метою на даному етапі є недопущення порушення Конституції України та прийняття того недолугого проекту — так званого закону про військові пенсії який приховано розробляється Мінсоцполітики.

З метою підведення підсумків восьмого етапу всеукраїнських безстрокових публічних протестних мирних акцій захисників України та членів їх сімей, всіх пенсіонерів, та організації підготовки до дев`ятого етапу всеукраїнських публічних протестних мирних акцій які планується провести 21 березня 2018 року планується з 11.00 до 15.00 17 березня 2018 року за адресою вул. Бастіонна, 11 Київський міський Палац ветеранів,  проводиться чергове спільне засідання керівників ВГО (МГО) ветеранів та учасників АТО, членів Оргкомітету.

На засідання, запрошуються керівники (представники)  ГС «КРВГОУ» областей, а від областей де вони ще не створені – кандидати на посади ГС «КРВГОУ» або представників інших громадських об`єднань які організовують підготовку та проведення публічних акцій в областях.

Пропонується такий порядок денний:

 1. Про підсумки восьмого етапу всеукраїнських публічних протестних мирних акцій захисників України та членів їх сімей.
 2. Про підготовку та проведення дев`ятого етапу всеукраїнських , безстрокових публічних, протестних мирних акцій 21 березня 2018 року в м. Києві, обласних центрах та окремих населених пунктах України.

Доповідачі: Голова Оргкомітету,Керівники ВГО (МГО) , Голови ГС «КРВГОУ» областей ( представники обласних ГО).

3.Різне

З метою підготовки до проведення дев`ятого етапу всеукраїнської публічної мирної акції рекомендувати керівникам ВГО (МГО) їх осередків, Головам ГС «КРВГОУ» областей, Координаційним Штабам областей у період між восьмим та дев`ятим етапами всеукраїнських публічних акцій з 12 до 17.03. 2018 року підготувати та провести за Вашим рішенням такі заходи:

 1. Вивчення стану виконання вимог постанови КМУ № 103 від 21.02.2018 року та її вплив на ветеранів і пенсіонерів.
 2. Продовжити організацію та виконання вимог Вих.№21 від 23.01. 2018 року щодо організації зустрічей з народними депутатами України в період їх роботи в кожному мажоритарному виборчому окрузі. Списки підписантів до 03.2018 року надіслати до Штабу Оргкомітету на e-mail: palivnik@ukr.net .
 3. Продовжити роботу щодо надіслання колективних звернень ВГО (МГО) їх осередків, представництв, окремих членів громадських об`єднань до Президента України, Голови ВРУ, народним депутатам, Прем`єр-міністру України щодо виконання ними наших вимог.
 4. Продовження роботи щодо досягнення мети прийняття рішень засіданнями обласних, міських, районних рад щодо підтримки наших вимог.

З метою організованого проведення спільного засідання 17.03.2018 року та дев`ятого етапу всеукраїнських публічних протестних мирних акцій пропонуємо:

 1. До 15.03 2018 року підготувати та надати до КМДА повідомлення про участь Ваших організацій в публічних заходах 21.03.2018 року, біля будівель ВРУ, АПУ, КМУ, Мінсоцполітики, та ходи по маршруту від ВРУ до АПУ, КМУ, Мінсоцполітики та повернення до ВРУ. Копію повідомлення з печаткою КМДА здати під час реєстрації учасників засідання Кремнєву А.В. 03.2018 року.
 2. Надати до 03. 2018 року на email: palivnik@ukr.net таку інформацію:

2.1. П.І.Б, посада в ГО, моб. тел. особи, яка призначена відповідальним за проведення публічного заходу 21.03. 2018 року.

2.2. Кількість членів ГО, які візьмуть участь у мітингу.

2.3. П.І.Б. керівника групою забезпечення безпечного проведення мітингу та його моб.тел. та кількість групи забезпечення безпеки.

2.4. П.І.Б. та моб. тел. виступаючих на мітингу (1-2 особи від кожної ВГО (МГО).

2.5. Назва залучених ЗМІ, П.І.Б. та моб. тел. осіб Ваших ГО — кураторів З.М.І. та готових надати інтерв`ю.

 1. Інформацію про участь Ваших осередків (представництв) в областях, містах та районах (кількість учасників, П.І.Б. керівників, їх моб. тел. та e-mail).
 2. При реєстрації учасників засідання здати Кремнєву А.В. інформацію відповідно до п.п.2.2.1 – 2.6.3 про участь у заходах 21.03.2018 року оформлену в паперовому вигляді.
 3. Списки учасників засідання 17.03 до 15.03.2018 року надати на

 e-mail: palivnik@ukr.net та зателефонувати Кремнєву А.В.

 1. Керівникам громадських об`єднань областей, міст та районів пропонується при можливості організувати участь у заходах що планується провести у м. Києві 21.03.2018 року підготувати та надіслати делегації на чолі з відповідними керівниками. Список делегатів за формою № п/п, назва ГО, П.І.Б., моб. тел. надіслати на e-mail: palivnik@ukr.net до 17.03. 2018 року                  

            Оргкомітет

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий