CемеричШановні колеги!

         Запрошуємо Вас взяти участь у проведенні дев’ятого етапу безстрокових публічних протестних мирних акцій ветеранів війни, бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів, всіх пенсіонерів України та членів їх сімей з  питань захисту прав та свобод   і в першу чергу з пенсійного забезпечення.

Попередні публічні заходи відбулись: 1-й біля будівлі Уряду – 22.11.2017 р., 2-й біля будівлі Адміністрації Президента України – 05.12.2017 р., 3-й біля будівлі Верховної Ради України – 20.12.2017 р., 4-й  біля будівлі Уряду — 11.01.2018  р., 5-й біля будівлі Верховної Ради України, в обласних центрах та окремих містах та районних центрах — 17 січня 2018 року, 6-й — біля будівлі Уряду — 31 січня 2018 року , 7-й біля будівлі Верховної Ради України, в обласних центрах, окремих містах, районах та місцях компактного проживання ветеранів — 07.02.2018 року, 8-й  — біля будівлі Верховної Ради України — 27.02.2018 року.

         Але не дивлячись на це Кабінет Міністрів України продовжує виконувати  постанову № 1052 від 27.12.2017 року якою виконання постанови Кабінету Міністрів України № 704 від 30.08.2017 року відтерміновується з 1-го січня 2018 року до 1 січня 2019 р.

Крім того Кабінет Міністрів прийняв постанову № 103 від 21.02.2018 року яка значно обмежила наші права та свободи, порушуючи Конституцію України та ігноруючи постанову Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року, організував та продовжує приховано від суспільства проведення інтенсивної роботи з підготовки проекту Закону України «Про пенсійне забезпечення, осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» зміст якого грубо порушує ст.ст. 1,3,8,21,22,24,58, п.6 ст. 92 та ст. 95 Конституції України що в свою чергу приведе до втрати мотивації до військової служби і врешті решт створить умови щодо виникнення загрози безпеці та обороні України.

МИ ВИМАГАЄМО:

1.  Проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо перерахунку пенсій осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” не приймати.

2. Невідкладно скасувати постанову КМУ № 1052 від 27.12.2017 року, здійснити перерахунок та виплату перерахованих пенсій військовим пенсіонерам та деяким іншим особам всіх відомств сектору безпеки та оборони України, відповідно до постанови КМУ № 704 від 30.08.2017 року з 01.01.2018 року та виплату перерахованих пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ відповідно до постанови КМУ від 11.11.2015 року № 998 з 01.01.2016 року згідно вимог чинного Закону України № 2262 — XII та інших чинних нормативно-правових актів.

 3. Внести необхідні зміни,розглянути та прийняти Постанову ВРУ № 7492 від 17.01.2018 року «Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».

4. Привести постанову Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осібˮ у відповідність Конституції України, Закону України № 2262 “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осібˮ, усунення дискримінаційних, дискредитаційних і демотивуючих норм (зокрема, в частині розміру і складових грошового забезпечення для обчислення, перерахунку і виплати пенсій, поновлення розміру першого тарифного розряду у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня календарного року тощо).

5.Негайно припинити розробку законотворчих ініціатив з питань перерахунку раніше призначених пенсій та ініціювати скасування підпункту 2 пункту 9 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 03.10.2017 р. № 2148 щодо підготовки та подання на розгляд Верховної Ради України законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перерахунку пенсій військовослужбовців з урахуванням оновленого грошового забезпечення.

6. Передати систему соціального захисту військовослужбовців до Комітету Верховної ради України з питань національної безпеки і оборони, структурного підрозділу Кабінету Міністрів України, який займається питаннями національної безпеки та оборони з виділенням необхідної чисельності працівників та необхідним матеріально технічним забезпеченням.

7. Створити рішенням Кабінету Міністрів України постійно діючу робочу групу з представників органів державної влади та громадянського суспільства для проведення громадських обговорень шляхів удосконалення призначення, обчислення і перерахунку військових пенсій відповідно до чинного законодавства і прийняття належних рішень уряду та відповідних органів виконавчої влади у стислі терміни з урахуванням результатів їхньої громадської експертизи щодо удосконалення військового пенсійного законодавства.

8. Прийняти постанову Верховної Ради України “Про створення тимчасової слідчої комісії щодо порушення Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б., віце-прем’єр-міністром Розенком П.В., Міністром соціальної політики Ревою А.О. та його заступником Шамбіром М.М. й іншими окремими державними службовцями Кабінету Міністрів України присяги державного службовця, з подальшим їх звільненням з державної служби “за порушення присяги державного службовця” та передачі відповідних матеріалів до Генеральної прокуратури України.

9. Доручити Генеральній прокуратурі України провести детальне розслідування з повним відшкодуванням нанесення збитків кожному військовослужбовцю через багаторічне (з 2007 року по цей час) незаконне утримання з їх грошового забезпечення єдиного соціального внеску на обов’язкове державне пенсійне страхування і на соціальне страхування на випадок безробіття.

10. Голові Служби безпеки України ініціювати перевірку всіх установ Пенсійного фонду України на предмет витоку інформації про персоніфіковані організаційно-штатні структури всіх силових міністерств, відомств. За результатами перевірки, прийняти відповідні рішення про притягнення до відповідальності винних осіб.

11. Про здійснені заходи і прийняті акти законодавства висвітлити у засобах масової інформації та довести до всіх військовослужбовців, військових пенсіонерів і членів їх сімей.

 УВАГА

     Дев‘ятий етап публічних заходів розпочнеться проведенням мітингу біля будівлі Верховної Ради України о 10.00 21.03.2018 року.

     Збір учасників мітингу з 09.30 до 10.00. Після мітингу біля будівлі Верховної Ради України відбудеться хода до будівлі Адміністрації Президента України, потім до Міністерства соціальної політики України, до Кабінету Міністрів України.

     Завершення публічних заходів біля будівлі Верховної Ради України

     Крім того в цей же день відбудуться масові публічні протестні мирні акції в областях, містах, районних центрах та містах компактного проживання військових пенсіонерів.

                                Організаційний комітет

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий