qalhanskiyШАНОВНІ ПЕНСІОНЕРИ

силових міністерств і відомств України!

Запрошуємо Вас взяти участь у проведенні наступного 10-го етапу публічних протестних мирних акцій з питань захисту прав та свобод, у першу чергу, з питань пенсійного забезпечення.

Збір біля памʼятника Ватутіну о 10.00 15 травня 2018 р.

Дякуючи Вашій активній участі у попередніх акціях досягнуті певні результати:

— влада, накінець, почула нас і пішла на діалог;

— не допущено диспропорції у розмірах пенсійного забезпечення в ході його «осучаснення», незалежно від року звільнення;

— розпочата робота по створенню Міністерства у справах ветеранів, яке повинно відстоювати наші інтереси;

— прийнято рішення по перерахунку раніше призначених пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ з 1 січня 2016р. з урахуванням Постанови КМ України (ПКМУ) від 11 листопада 2015р. № 988.

Однак, на перший погляд позитивні кроки Уряду викликають величезне занепокоєння стосовно збереження існуючих соціальних стандартів:

— ПКМУ № 103 від 21 лютого 2018р. в порушення Конституції України та інших нормативно-правових актів значно обмежила наші права з пенсійного забезпечення (при обчисленні пенсій не враховуються додаткові види грошового забезпечення (надбавки));

— внесені до ПКМУ № 704 від 30 серпня 2017р. зміни не передбачають у подальшому перерахунку пенсій з урахуванням зміни прожиткового мінімуму, як це робиться для інших категорій пенсіонерів;

— проведення прихованої від суспільства роботи з підготовки проекту Закону України «Про пенсійне забезпечення, осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб», зміст якого грубо порушує ст.ст. 1,3,8,21,22,24,58, п.6 ст. 92 та ст. 95 Конституції України, ставить за мету скасувати залежність розміру пенсійного забезпечення від розміру заробітної плати діючих військовослужбовців та ін.

 Не будьте байдужими, вибороти свої законні права ми можемо лише разом.

Оргкомітет

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий