Cемерич           «2» жовтня 2018 року відбулась науково-практична конференція, яка була присвячена розвитку ветеранського руху в Україні під патронатом Державної Служби України.

В роботі конференції від нашої організації брали участь Голова Громадської організації Семерич Ю.П. та заступник Голови Громадської організації Гальчанський Ю.М.

В ході її проведення були підняті та обговорені  наступні питання:

  1. Чому керівники центральних органів влади протягом більш ніж 4-ри роки не чують ветеранську спільноту?
  2. Чому Кабінет Міністрів України порушує Конституцію України та чинні закони України при прийнятті нових підзаконних актів.
  3. Чому Верховна Рада України при прийнятті нових законів України та при внесені змін до чинних законів порушує Конституцію України?
  4. Чому Президент України відповідно до вимог п. 15. ст. 106 Конституції України не зупинив дію жодного підзаконного акту прийнятого Кабінетом Міністрів України в т.ч. і постанови Кабінету Міністрів України № 156 від 12 лютого 2018 року та №  426 від 23 травня 2018 року.
  5. Чому відповідні державні структури самоусунулись від утворення Міністерства у справах ветеранів України, віддавши цю функцію якомусь офісу? Хто цим займається? Чому це важливе питання не вирішується на професійному рівні? Чому в проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» для цього не передбачені кошти (або досі не внесенні відповідні зміни і доповнення в зазначений Закон України)? І взагалі з якою метою таким чином проводиться дискредитація самої ідеї створення Міністерства у справах ветеранів України?
  6. Чому до цього часу не створено «Національне військове меморіальне кладовище»?
  7. Чому рівень якості життя ветеранів та пенсіонерів за останні чотири роки понизився в 3-4 рази, а пенсії «осучаснили» тільки на 30-40%?
  8. Чому не вирішуються інші проблеми ветеранів та їх громадських об`єднань, підняті у Звернені VI Всеукраїнського форуму ветеранів та багато чисельних колективних зверненнях ВГО (МГО) ветеранів?
  9. І головне вияснити питання: Чому окремі керівники центральних органів влади, і перш за все Міністерства соціальної політики, організували і проводять діяльність направлену на знищення ветеранських громадських об`єднань?

По всім питанням були проведені жваві обговорення та намічено подальший план дій громадських організацій.

Звернення нашої ГО до Президента України Порошенка П.О. — Лист

 

Гр

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий