qalhanskiy        22 жовтня 2018 року в комітетах ВР відбулось засідання Комітету соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. В роботі прийняли участь депутати ВР Каплін С.М., Неміровскій А.В., представники МініЮста заступник директора Департаменту–начальник відділу примусового виконання рішень Клименко Р.В., МінСоцполітики, пенсійного фонду та представники  Громадських організацій. Від нашого об’єднання участь прийняв заступник Голови об’єднання Гальчанський Ю. М.

Перед початком роботи відбулась попередня зустріч представників громадських організацій на якій було визначено, що пріоритетом даної зустрічі є 3 питання.:

по-перше приведення ст.63 Закону України 2260 від 1992 року у відповідність до Конституції і повернення її в первоначалу редакцію 1992 року,

по-друге відміна ганебної Постанови КМ №103 і впровадження в дію Постанови №704;

по-трете це виконання судових рішень, щодо відшкодування пенсій.
Першим виступив Каплін С.М.. Говорив не дуже довго, але досить правильні речі. Після цього слово надали представникам громадських організацій. Виступів було багато, конкретні і досить емоційні. Питання ті ж самі, плюс необґрунтовані тарифи. Представникам ДЕРЖСЛУЖБИ нагадали, що сьогодні вони виконують і принижують нас, а станеться в майбутньому так, що вони будуть наступними закон бумерангу в дії… завжди…
По закінченню дискусії слово надали представникам міністерств. Представник Мінюста почав виправдовуватись, що вони працюють виключно в правовому полі і про випадки невиконання рішень судів нічого не знають. Попросив надати йому інформацію для розгляду та прийняття відповідних мір.
Далі був виступ представниці пенсійного фонду. Досить обґрунтовано відповіла на запитання. На деяких зупинюся. 1. Розмір пенсії перераховують одразу після надходження судових рішень до пенсійного фонду. 2. Суми заборгованості, за попередню недоплату регіструються спеціально створеною комісією, в функції якої входить не розгляд правомірності судових рішень, а реєстрація та визначення черговості на виплату заборгованості. 3. В цьому році на ці потреби було виділено 50 млн., в наступному така ж сума. В 2018 році планують закрити заборгованість за 2013-2014 роки. Загальна сума заборгованості 25 млрд грн. Таким чином, багато пенсіонерів взагалі не встигнуть отримати свої гроші.

Далі був виступ представниці Мінсоцполітики. Коментувати тут навіть нема чого. Повний цинізм, ніякої конкретики и поваги до присутніх та і людей взагалі. Гідна «дочка» свого керівника Реви. Вела себе, як ніби її особисто образили. На запитання як Ви можете готувати і впроваджувати в життя, і жити не за Законами, а по Постановах нічого конкретного не змогла відповісти. Мичала щось на тему в бюджеті немає грошей. Маячня якась.
ПІДСУМОК:

  1. Зустріч дала змогу черговий раз побачити цинізм діючої влади і небажаннящобтоміняти.
  2. Деякі депутати ВР на нашому боці і готові допомагати. Але з однією обмовкою – поки ім це вигідно. Однак поки вони нам потрібні треба це використовувати.
  3. Мінсоцполітики антисоціальний орган, який і надалі буде ставити палки в колеса.
  4. Пенсіонерам треба масово звертатися до судів і добиватися «зразкової справи» на підставі якої пенсії будуть перераховуватись автоматично (фантастичний сценарій, але теоретично можливий).
  5. Готуватися до подальших мирних акцій супротиву цієї владі за відновлення наших законних прав.
  6. В «правовій» державі державні службовці «змушені» та виконують постанови КМУ 103 і 649, які РЕАЛЬНО суперечать вимогам Конституції та Законів України(((ЩЕ ХТОСЬ ДУМАЄ, ЩО ЩОСЬ ЗМІНИТЬСЯ НА КРАЩЕ ПРИ ТАКОМУ УРЯДІ або їм подібним у разі зміни (папєрєдіки такі ж), які 27 років обіцянки-цяцянки ліплять і пасивності громадськості в питаннях реального приниження від влади… ЯКИЙ ЦІЛЕСПРЯМОВАНО ГВАЛТУЄ КОНСТИТУЦІЮ і ЗАКОН та ПРИНИЖУЄ ДО ЗУБОЖІННЯ населенням України по усіх напрямках…
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий