img_0509

 

20 жовтня 2018 року об 11.00, за адресою м. Київ, вул. Московська 45/1 (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації), відбулося розширене засідання Ради Об’єднання.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт Голови громадської організації  “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ  УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬК ЗВ’ЯЗКУ ” по роботі, яка проведена ветеранською організацією за рік.

2. Про утворення Всеукраїнського громадського руху ветеранів війни, учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів, всіх пенсіонерів та членів їх сімей.

3. Різне (Нагородження членів Об’єднання).

З доповіддю виступив Голова громадської організації  “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ  УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬК ЗВ’ЯЗКУ ” Семерич Юрій Петрович, який підвів підсумок роботи проведеною ОБ’ЄДНАННЯМ за рік. Рада підтримала утворення Всеукраїнського громадського руху ветеранів війни, учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів, всіх пенсіонерів та членів їх сімей. Детальніше звіт дивіться у фотогалереї та в розділі Документи (Протоколи Ради). Детальніше див. — Протокол №2-2018_

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий