GonhsarovВ Україні створять мобільні додатки для ветеранів

На базі державного реєстру ветеранів буде створено систему «Е-ветеран. Про це повідомила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

“Одним з перших напрямків на проектній основі буде створення єдиного державного реєстру ветеранів, який впорядкує напрями діяльності Міністерства ветеранів та дасть можливість позбавитися у цій сфері будь-яких корупційних ризиків, щоб мати статистику та відповідне розуміння того, куди і які пільги розподіляються, за якими потребами”, — сказала Фріз.

За її словами, на цій базі буде також створено систему «Е-ветеран». Йдеться про окремий онлайн-кабінет для кожного ветерана, окремі мобільні додатки, окремі сервісні послуги, онлайн-консультації, контактний центр, які дозволять їм якнашйвидше вирішувати різноматні питання.

Міністр зазначила, що штатна структура відомства буде складатися з 325 осіб. З них 200 складатимуть центральний апарат, а 125 із розрахунку п’ять осіб на область – це будуть територіальні органи. Територіальні органи працюватимуть на базі так званих «ветерано-хабів», які будуть утворюватися за підтримки ветеранських організацій, що мають авторитет в областях та сприятимуть співпраці міністерства та територіальних органів на місцях.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий