IMG_9269Нещодавно стало відомо, що ділки з Міністерства антисоціальної політики України (далі — МАСП), яке опікується звуженням прав ветеранів на гідне пенсійне забезпечення, розробивши іншу стратегію знищення нашого пенсійного Закону 2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», яка полягає у послідовному внесенні змін до статей цього закону або скасуванні цілих статей шляхом подання на голосування до Верховної Ради різних проектів законів, що між іншими рядками наче б то передбачають ці зміни.

Таким чином Рева і Гоцман хочуть помститися нам за фіаско минулої зими, коли ми на акціях протесту добилися блокування підлих змін до нашого пенсійного Закону.

Суть нововведень, що пропонуються МАСП сьогодні на розгляд і затведження КМУ перед поданням цього чергового підлого проекту до Верховної Ради полягає у тому, що:

1. Пропозиції змін подаються ніби то з благим наміром удосконалити Закон «Про Загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а фактично скасовуються або придаються юродиві форми положенням статей Закону 2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».

2. Внесені зміни до Закону 2262 стосуються законодавчого затвердження протиправних дій Пенсійного фонду України:

— в статті 63 — зменшення максимального розміру перерахованої пенсії, визначеного статтею 13 на час звільнення з військової служби та ручне керування цим розміром, яке полягає у тому, що цей розмір враховуватиметься тільки за датою перерахунку пенсії, а не за датою звільнення з військової служби чи розміром, який був до перерахунку пенсії (це все суперечить статті 58 Конституції України за якою не допускається застосування Закону у зворотній дії у часі). Але цій владі в особі МАСП та нинішнього КМУ все це до їхнього заднього жирного місця. Ці гобліни плюють на Конституцію та інші Закони, що захищають наші права;

— стаття 64 про підвищення пенсій у зв’язку з індексацією грошових доходів населення відповідно до проекту пропозицій МАСП, що винесено на розгляд КМУ, скасовуться.

На далі, шановні ветерани, не скигліть, що Ваші пенсії не будуть перераховуватися з перепадом Вашого життєвого рівня та цін.

ЦЕ тільки частина бридкої роботи, що проводиться МАСП проти нас, ветеранів.
Змістовно про те, що головним спрямуванням МАСП проти нас є завдання відірвати наш пенсійний Закон 2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» від грошового забезпечення військовослужбовців розповіли дві співробітниці від МАСП та Пенсійного Фонду України на круглому столі, що проводився минулого місяця в офісу Уповноваженого у Верховній Раді з справ людини.
До речі, на жодне запитання щодо дотримання вимог Конституції та Законів України в частині дотримання прав осіб, звільнених з військової служби на пенсіне забезпечння та його перерахунок відповідно вимог законів, ці особи не відповіли. Натомість спробували довести, що у держави не вистачає коштів на оплату ратної праці воїнів в АТО і саме тому є не на часі розгляд питань дотримання пенсійного законодавства для тих, хто звільнився раніше. ПРИСУТНІ ОБУРИЛИСЯ ЦИМ НЕПРИКРИТИМ ЦИНІЗМОМ та довели, що кошти в державі є і вони сотнями тисяч, а то і мільйонами офіційно від діючої влади успішно йдуть на премії і винагороди чиновників КМУ, міністерств, прокурорів і суддів.
Ми так собі і робимо висновок про те, що переноси і зволікання, а то і прийняття рішень всупереч Закону і здоровому глузду в судах і є саме тією причиною, що стримує суддів займатися судочинством в очікуванні офіційних заохочень від цієї підлої влади.

Окрім МАСП, іншою та головною установою, що бореться проти нас є Міністерство оборони України в особі Юридичного Департамену, Департаменту фінансів, фінансового управління Генерального штабу, фінасово — економічного управління Сухопутніх військ (керують обласними військокоматами та навчають їх правилам боротьби з військовими пенсіонерами), обласні військкомати та Київський міський ВК. Фактично, це неформальна ОПГ, яка діє проти ветеранів.

Зворотньою реакцією від нас має бути згуртованість, порозуміння та готовніть обєднатися і виступити публічно у спосіб, не заборонений Законом в короткі строки та боротися за свої права.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий