img_0509БАНДОКРАТІЯ ПЕРЕЙШЛА У НАСТУП ПРОТИ ВЕТЕРАНІВ

Щодо подій в Палаці ветеранів м. Києва 11.01.2019 року, а також щодо антинародної поведінки новоспеченої міністерши у справах ветеранів панни Фріз і публікацій сумнівного походження і замовлення в ЗМІ.

 1. Віктор Олексійович Распопові не є членом Об’єднання і Руху ветеранів на чолі з Палієм В.М. Соромно, що цілий міністр антинародної влади в Україні про це не знає і не розібралась… Распопов В.А. є головою ГО «Кадетське братство», яке в Україні ніхто не забороняв.
 2. Є неприпустимим, коли цілий новоспечений міністр, який взагалі немає ніякого уявлення про військову службу, дає якісь брудні і брехливі оцінки всім ветеранам і всіх силових структур України судячи з одного виступу без належної озвучки. Ганьба такому недоміністру.
 3. Распопов В.О., як і будь-який громадянин України, мав право говорити те, що він думає — правильно чи не правильно, але це його переконання. Що тепер, розстрілювати всіх інакомислячих всіляким недоміністрам і представникам антинародної влади України? Вам не здається, панна Фріз, що ви на себе взяли надмірно багато — не по розуму, не по вихованню і не по зрілості вашій?
 4. Ця публікація панни Фріз зайвий раз доводить, що вона, як представник не української антинародної окупаційної влади, займається не справами ветеранів, а брудними політичними, антисоціальними і психологічними замовленням, які спрямовані на руйнацію залишків миру в Україні. Вона спеціально роздмухує протистояння між молодим і старшим поколіннями, аби в Україні ніхто не поважав старших і процвітало хамство екстремістської не української або обдуреної і зомбованої, проплаченої молоді проти старшого покоління.
 5. Соромно за цю неукраїнсчьку за етнічним походженням владу, яка її захопила і узурпувала на крові. Прийде час, народ прокинеться від цього дурману і тоді всілякі фрізи будуть сидіти на нарах за цю антиукраїнську і антинародну діяльність по розколу народу і провокацію в Україні поглиблення кризи і роздмухування повномасштабної війни по всій території.
 6. Соромно за продажну молодь, яка за 100 доларів США готова робити наклепи і вбивати своє старше покоління.
 7. Соромно за тих, хто піддається на такі провокації фризів і всіх фризоподібних. Ганьба. УКРАЇНІ — УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ, А НЕ ВЛАДУ ГРАБІЖНИКІВ УКРАЇНЦІВ — ВАЛЬЦМАНІВ, ГРОЙСМАНІВ і ФРИЗІВ. Ганьба!

 1. За цю провокацію панна Фріз — недоміністр (бо немає ніякого морального права називати себе після цього міністром) повинна скласти з себе міністерські повноваження, розігнати к чортам собачим всю ту проплачену свою зграю провокаторів, які намагались зірвати форум справжніх ветеранів подібними провокаціями і наклепами на всіх заслужених ветеранів силових структур України.
 2. Після такої виходки новоспеченого недоміністра, Президент України, Голова КМУ і вся ВРУ повинні поставити питання про притягнення панни Фріз до кримінальної відповідальності за наклепи на всіх ветеранів силових структур України, вчинені нею провокації та бійку в Палаці ветеранів, роздмухуквання в Україні міжнаціональної ворожнечі, а також свідомий розкол між різними поколіннями та провокацію між ними ворожнечі, взаємної ненависті і кровоприлиття.
 3. Панна Фріз несе безпосередню відповідальність за те, що її проплачені тітушки в балаклавах підрізали ножем на цьому заході одного із заслужених ветеранів. Ваше місце, панна Фріз, за гратами, а не в міністерському кріслі. Вважаю, що цим повинна серйозно зайнятись Генеральна прокуратура України. По своїй суті, ви не українка, не міністр, а ворог України. Це ви такими провокаційними діями провокуєте війну, міжнаціональне протистояння в Україні. Це ви і вам подібні створюєте і розгортаєте громадянську війну. Це ви намагаєтесь провокувати в Україні ненависть молоді до старшого покоління. Вважаю вас не просто провокатором, а ворогом Українського Народу. Ганьба вам і немає вам прощення за вашу злодіяльність проти народу!
 4. Судячи з інформації, яку я маю, ви набрали до себе в своє приватне «міністерство» команду хамської, не вихованої молоді, екстремістів або оголтілих найманців, яким за їх провокації проти справжніх ветеранів заплачені гроші і обіцяні посади у вашому міністерстві. Ганьба!
 5. Ганьба, коли мало освічений і взагалі не досвідчений життям профан займається примітивною профанацією молоді і формує своє міністерство не з професіоналів, а з обдуреної або задуреної молоді і наркоманів, які за свої посади готові різати і вбивати старших. Ганьба і Всенародне вам презирство. ВИСНОВОК — паннам Фріз немає що робити не тільки в мціністерських, а й взагалі на будь-яких керівних посадах!!! Така вам моя персональна оцінка — справжнього ветерана силових структур!
 6. Всі маютьзнати, що навіть цим тітушкам панни Фріз не вдалось зірвати форум ветеранів — всі заплановані рішення були на ньому прийняті згідно складених планів.
 7. Вся влада і особисто панна Фріз мають втямити, що екстремісти в балаклавах, які намагались зірвати форум ветеранів України 11.01.2019 р. і впродовж 2 годин чинили провокації, не мали ніяких офіційно і законно делегованих їм повноважень від організацій С14, батальйону «Азов» і Київського об’єднання ветеранів АТО. ПРинаймні, такихдокументів ними нікому представлено не було.От же, висновок однозначний щодо цих провокаторів в балаклавах — це були задурені, зомбовані або проплачені провокатори проти ветеранського руху в Україні.
 1. Ганьба цьому міністру, її брудним і продажним прислужникам, всій його антинародній владі, яка, як ми побачили в цій наклепницькій, вкрай брехливій писанині міністра, керується у своїх діях і заявах не об’єктивною ічесною інформацією, а відео-нарізками і свідомою брехнею, зліпленою разом зі своїми швондєрами….
 2. Ось так вкотре не встигли ветерани, не зважаючи на їх різні ідеологічні і політичні погляди, зібратись та об’єднатись у боротьбі за свої права, як владна банда та її провокатори почали вносити розкол в їх лави. Прикро, що окремі лідери та їх організації піддались на цю провокацію…

Окремі думки безпосередніх свідків цих подій:

Тетяна Зюбанова.

Розпочалася зустріч ветеранських громадських організацій правоохоронних та силових відомств України. З’їхалися представники з усієї України.

І відразу після початку розпочалася провокація з боку молодих людей, думаю учасників АТО. Один із них показував таке посвідчення. Інші говорили, що громадяни України, ті що у балаклавах.

Шкода, що молоде покоління НЕ БАЖАЄ розуміти, що усі повинні об’єднуватися, а не роз’єднуватися. І така поведінка не личить захисникам… Але поки така політика в країні та деяких високопосадовців та їх команди, то воно, на жаль, так і буде. Шкода, що деякі люди цього не розуміють…

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1155582384616212&id=100004933838603

«Один з «активістів» Порошенка — Фріз в істериці, вирвавши мікрофон, кричав до зали присутніх:

«Ви що, протии Порошенка! Ви проти української влади!?…».

Те, що відбулося, звичайно, не вкладається в рамки здорового глузду. Можливо лише зробити висновок про те, що коли ці молодики є представниками нашго молодого покоління, нашої зміни, то Україна, як цивілізована держава не має майбутнього.

Як на мене на світле мабутнє для українців самим українцям, мабуть і розраховувати немає чого. Інакше, як пояснити, що Україну покидають масами самі ці українці в пошуках кращої долі, замість того, щоб творити квітучу Україну для себе тут, на своїй Батьківщині… З різних причин і в різному віці.

Відповідь Ви, шановні, знаєте самі.

Чим ближче до виборів, тим більш диявольських технологій буде застосовано проти нас, простих українців, щоб заплутати видимістю демократії.

І якщо на такий маленький захід ветеранів було кинуто загін бойовиків Фріз, то цілком зрозуміло, я такі представники нинішньої корумпованої влади будуть діяти надалі, щоб утриматися у своїх кріслах.

Як самі бариги живуть світчить стаття по «корпоратив Порошенка» , сколота з Інтернету.

Повний цинізм діючої влади до українців.:.»

С.В.Ф.

Тетяна Зюбанова і Володимир Пика стисло пояснюють ситуацію — https://golos.ua/video/show/3171

Особиста «гвардія» новоспеченої, молодої і перспективної міністерши у справах ветеранів Ірини Фріс в балаклавах.

Тепер вся влада проти народу найматиме тітушок в балаклавах… аби перешкодити народу вільно збиратись і чинити йому терор — https://www.facebook.com/100004933838603/videos/1155602337947550/UzpfSTEwMDAwNDkzMzgzODYwMzpWSzoyOTM3NTk4MzQ2MTQxMDE/?multi_permalinks=293997667923651&notif_id=1547275783217785&notif_t=group_highlights

В Киеве активисты-радикалы сорвали коммунистический «шабаш». Фото и Видео — https://elise.com.ua/2019/01/11/v-kieve-aktivisty-radikaly-sorvali-kommunisticheskij-shabash-foto-i-video/

Активісти зірвали в Києві сепаратистський «шабаш»: відео бійки і гучну заяву міністра —

https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-01-12/aktivistyi-sorvali-v-kieve-separatistskiy-shabash-video-potasovki-i-gromkoe-zayavlenie-ministra/151167

Украинские радикалы в Днепре устроили «шабаш» на глазах у ветеранов — https://tsargrad.tv/news/ukrainskie-radikaly-v-dnepre-ustroili-shabash-na-glazah-u-veteranov_107787

«С14» сорвала в Киеве сепаратистский «шабаш» людей Медведчука — https://www.obozrevatel.com/crime/s14-sorvala-v-kieve-separatistskij-shabash-lyudej-medvedchuka.htm

«Надо заканчивать этот шабаш» — в Киеве радикалы С14 ворвались на съезд коммунистов. Видео — https://vesti-ukr.com/kiev/320734-nado-zakanchivat-etot-shabash-v-kieve-radikaly-s14-vovralis-na-sezd-kommunistov-video

А ось ці публікації свідчать про цілу серію замовлень влади і велику кількість її бойовиків для боротьби з невдоволеними її антинародною і злочинною діяльністю.

Активисты С14 сорвали «шабаш» людей Медведчука в Киеве — https://inforesist.org/sergey-mazur-aktivistyi-sorvali-shabash-medvedchuka-novosti-ukrainyi/

В Киеве активисты сорвали «шабаш коммунистов» (видео) — https://nashkiev.ua/novosti/v-kieve-aktivisty-sorvali-shabash-kommounistov-video.html?in_parent=novosti

В Киеве активисты-радикалы сорвали коммунистический «шабаш». Фото и Видео — https://elise.com.ua/2019/01/11/v-kieve-aktivisty-radikaly-sorvali-kommunisticheskij-shabash-foto-i-video/

Киевские неонацисты сорвали заседание Союза ветеранов Украины — https://www.politnavigator.net/kievskie-neonacisty-sorvali-zasedanie-soyuza-veteranov-ukrainy.html

Активісти зірвали в Києві сепаратистський «шабаш»: відео бійки і гучну заяву міністра

https://theworldnews.net/ua-news/aktivisti-zirvali-v-kiievi-separatists-kii-shabash-video-biiki-i-guchnu-zaiavu-ministrahttps://theworldnews.net/ua-news/aktivisti-zirvali-v-kiievi-separatists-kii-shabash-video-biiki-i-guchnu-zaiavu-ministra

Националисты сорвали съезд Всеукраинского союза ветеранов в Киеве Об этом сообщает Рамблер — https://news.rambler.ru/other/41548447/?utm_content=rnews&utm_medium=read_more&utm_source=copylink

Члены C14 избили ветерана АТО в Киеве (ВИДЕО) — http://www.dsnews.ua/society/chleny-c14-izbili-veterana-ato-v-kieve-video—16112017213100

Радикалы из С14 устроили шабаш на киевском автовокзале — http://e-news.su/news/251009-radikaly-iz-s14-ustroili-shabash-na-kievskom-avtovokzale.html

Що було рік тому назад.

Оскорбивший ветеранов киевский националист неожиданно для себя получил по лицу — https://www.politnavigator.net/oskorbivshijj-veteranov-kievskijj-nacionalist-neozhidanno-dlya-sebya-poluchil-po-licu.html

Коричневый шабаш — http://www.vest-news.ru/article/5041

А ось, що несе ця міністр особисто, то повна маячня.

Новопризначена міністр України у справах ветеранів Ірина Фріз / Iryna Friz на своїй сторінці пише

https://www.facebook.com/Iryna.Friz/posts/2251785374844775?__xts__[0]=68.ARCnZifOjohSJkpKvIPr8EBBL7i08VRfF0jfyIGKHvM5lEXDsSlw71ICjQKYlFGn1wdz6bnZQMxPaO6YcDegSbSxWJ95_qZPYAFDeS_prNL2SmvDrsWb7GIDqgM6M-ME-PNtLrvrbfGPPvYY_MRG6EZZlQCKDaoZ-mNQ_iZp-j1YIQk-HEYAW_Yms-

11 січня в 23:31

З моменту призначення на посаду міністра у справах ветеранів я зустрічалася з представниками усіх громадських організацій. Втім сьогоднішня подія внесла деякі зміни в таку політику. Як можна побачити з відео нарізки, деякі організації, що ховаються під словом «ветеранські» є провідниками ідей країни-агресора, без страху ретранслюють тези російської пропаганди, відкрито висловлюють підтримку Кремлю.

Отже, зважаючи на це хочу публічно заявити про скасування зустрічі з представниками Комітету ГС «КРВГОУ» та Ради Руху (не має нічого спільного з патріотичними українськими організаціями), що була запланована на понеділок, 14 січня.

З огляду на вислови, що лунали під час сьогоднішнього заходу, звертаюсь The Security Service of Ukraine з проханням здійснити повну та глибоку перевірку цих організацій та їх керівників на зв’язки з російськими спецслужбами та антиукраїнськими закордонними центрами.

Нарізку було зроблено з відео, що зроблено патріотами України. Повний відео-запис за посиланням: https://www.facebook.com/yakovlev.danylo/videos/787548478273088/

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий