Заходи 11 січня 2019 року у будинку ветеранів.

Про цинічне та безпідставне звинувачення

 керівників (представників) ВГО (МГО) ветеранів

 сектору безпеки та оборони України

         Відповідь керівників всіх ВГО (МГО) та їх осередків на Заяву Міністра у справах ветеранів України Фріз І.В.від 12.01.2018 року.

Ми, керівники ВГО (МГО) ветеранів сектору безпеки та оборони України (Збройних Сил України, МВС, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників і інших військових формувань), ветеранів Другої світової війни, всіх локальних війн (конфліктів), миротворчих операцій, учасників антитерористичної операції глибоко обурені Заявою пані Фріз І.В., яка не має жодних реальних підстав  і перш за все тому що:

         Перше. Пані Фріз І.В. станом на 11.01.2019 року жодного разу не зустрічались ні з  жодним керівником ВГО (МГО) — членів ГС «КРВГОУ» та Всеукраїнського громадського руху ветеранів та пенсіонерів.

        Друге. Всі громадські обєднання ветеранів є в Реєстрі громадських обєднань, а їхні Статути та практична діяльність відповідають Конституції та законам України.

За дорученням 33-х керівників ВГО (МГО) ветеранів Рада ГС «КРВГОУ» звернулася особисто до Міністра у справах ветеранів Вих. № 47 від 17.12.2018 року з проханням провести робочу зустріч до 10.01.2019 року. Зустріч не відбулась. Вих. № 63 від 10.01.2019 року Оргкомітет запросив пані Фріз І.В. взяти участь у работі Всеукраїнського Загального Збору керівників ВГО (МГО) та їх місцевих осередків, які обєднують в своїх рядах ветеранів всіх поколінь.

Нас, учасників Всеукраїнських Загальних Зборів здивувало те, що замість пані Фріз І.В. на засідання прибули представники ініціативної групи з питань формування Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України (до речі до складу ініціативної групи не включено жодного представника ВГО (МГО) ветеранів), та те що в ході засідання вдерлася група невідомих людей в тому числі в масках — балаклавах яка зробила зухвалу спробу зірвати проведення заходу шляхом застосування фізичного насильства та психологічного впливу на делегатів, є постраджалі, в тому числі від приміненні холодної зброї та зломані мікрофони. Тільки втручання поліції припинило ці злочинні дії. При цьому не висловивши жодних думок, мети прибуття, не розбираючись які питання стоять на порядку денному, на ветеранів було повішено клеймо «сепаратистів» та «коммуняк». Жодні спроби залучити їх до цивілізованого діалогу були марні.

Крім того нас, ветеранів, здивувало те що у Міністра у справах ветеранів пані Фріз І.В. відсутні не тільки професійні навички, а навіть розуміння того, що вона зайнявши політичну посаду не має жодного права порушувати вимоги ст.ст. 3,5,19,21,22,24,38,40,46,58,68 Конституції України , п.1 ст.5,ст.21,ст.22 Закону України «Про громадські обєднання»п.1 ст.5,ст.8,ст.10 та ст.36 Закону України «Про Державну Службу», ст.ст. 2 та 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

На жаль, заява пані Фріз І.В. грунтується лише на відеороліку з виступом Роспропова В.А., який не є членом Ради ГС «КРВГОУ» та Ради Руху і якому було відмовлено у виступі на Загальних Зборах. Його думка різко контрастує з думкамі ветеранських організацій. Вважаємо, що виступ Роспопова В.А. є провокаційним і не підтримується жодною організацією. Навпаки ветеранські організації всіляко сприяють розвитку нашої держави і виступають за консолідацію зі всіма патріотами України. Нажаль через такі прикрі інценденти робляться неправильні висновки і вноситься розкол серед ветеранів різних поколінь.

Отже, аналіз змісту заяви пані Фріз І.В. вказує на те, що вона як високопоставлений державний службовець порушила всі вище вказані чинники.

Виходячи з вищевказаного. керівники ВГО (МГО) ветеранів сектору безпеки та оборони України (Збройних Сил України, МВС, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників і інших військових формувань), ветеранів Другої світової війни, всіх локальних війн (конфліктів), миротворчих операцій, учасників антитерористичної операції звертаємось з вимогами до пані Фріз І.В. обєктивно розібратися в подіях, що відбулися публічно, вибачитись перед ветеранською спільнотою в лавах якої нараховується більш ніж 500 тисяч ветеранів та пенсіонерів військової служби за безпідставні звинувачення.

За дорученням Ради ГС «КРВГОУ»  та Ради Руху

В.М. Палій

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий