Комментар Романа Ліщинського Email:lishch0202@gmail.com:

Не знаю, що і сказати! Якийсь каламбур. Зібралася Координаційна рада всіх ветеранських організацій УКРАЇНИ!!!!! Та, яку намагається створити вельмишановний Віктор Миколайович.Разом з Цибенко (читай Симоненко), Герасимовим (шанованим, але держави вже давно нема, за якою він стоїть) і іншими «динозаврами». Згадайте , шановні ветерани РА — хіба ми валили Радянський Союз ??. Він сам розвалився як нежиттєздатне утворення, і перестав виплачувати Рад. арміїї зарплату в 1991р. (затримка була в 3 місяці). Потім ГКЧП. І тільки славній памяті п.Чорновіл висунув тоді лозунг : Радянська Армія на території України не є ОКУПАЦІЙНОЮ, вона складається з 43% офіцерського складу етнічних українців. З цього почалася УКРАЇНІЗАЦІЯ Радянської Армії на території України. На жаль, вона до цього часу не завершена. Скиглення за Радянським Союзом продовжується до цього часу, особливо у ветеранському середовищі.

Таким чином ідея об’єднання всіх пенсіонерів і ветеранів (включаючи АТО І ОСС) є , перепрошую «бредовою». Я дуже поважаю Віктора Миколайовича Палія і прошу його як авторитетну особу у ветеранському середовищі, зрозуміти, що загальний «кагал» ветеранів і пенсіонерів України не приживеться. Дуже різняться потеби різних прошарків цього середовища від прибиральників, шахтарів, міліціонерів ВОЇНІВ АТО і ОСС. Треба врахувати що в АТО і ОСС призиваються в більшості не кадрові офіцери і солдати. Хибна думка у нашому середовищі — Я давал присягу СССР і больше нікому. СССР уже давно нема, то хіба нам самознищитися?

Фриз звичайно вдало скористалася з цієї  ситуації. Масла в вогонь підкинули «заядлі» ветерани з установками «громадянська війна, росіян там нема, Крим не наш» і т.п.

Шановний Вікторе Миколайовичу! Звертаюсь до ВАС і прошу відмовитися від ідеї створення всезагальної пенсіонерської організації, ризик дуже великий, з нашим «багажом» можна дослужитися до втрати того що маємо. Треба прийняти той факт, що нове покоління не хоче російського МОРДОРА і воно може нас затерти. На мою думку з ними можна ДОМОВЛЯТИСЯ ТІЛЬКИ ПРО СПІВПРАЦЮ. А співпраця означає участь у підтримці ЄДИНОГО КАНДИДАТА НА ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ і ПІДТРИМКУ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ на ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ. Для цього є ще час і роботу можна провести цілеспрямовано — треба висунути вимоги від ветеранів всіх силових структір до кандидатів на президентську посаду : після вступу на посаду — закон про імпічмент президенту, про позбавлення недоторканності на всіх рівнях, про відкликання з виборних посад, про заборону офшор, про відповідальність за дерибан бюджету і т.п. За Нашу організовану підтримку кандидата чи політсили вимагати письмовий договір з означенням відповідальності і попередженням про наші протестні дії.

Вікторе Миколайовичу! Перепрошую, але Ваша теза про аполітичність дуже насторожує.

І ще. Шановні друзі давайте обмінюватися думками.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий