«Як що ти не займаєшся політикою то політика займеться тобою»

У. Черчіль

 Шановні колеги!

         У зв’язку зі зверненнями керівників ГС «КРВГОУ» областей та керівників Організаційних Комітетів областей де не створені ГС «КРВГОУ» щодо можливих варіантів участі наших громадських об’єднань у виборчій кампанії щодо обрання Президента України надсилаю інформацію стосовно можливих варіантів участі у ній ВГО (МГО) ветеранів – членів ГС «КРВГОУ» та їх осередків.Всім фізичним особам – членам ВГО (МГО) ветеранів та їх осередків обов’язково взяти участь в голосуванні за відповідних кандидатів у Президенти України. При цьому пропоную розглянути наступні можливі варіанти участі ВГО (МГО) ветеранів та їх осередків у виборчий кампанії:

Варіант №1. Кожне ВГО (МГО) ветеранів самостійно приймає рішення кого з кандидатів у Президенти України підтримувати.

Варіант № 2. Ряд ВГО (МГО) ветеранів – членів ГС «КРВГОУ» в першому турі виборів підтримують одного із кандидатів у Президенти України який має шанс вийти у другий тур виборів. Решта ВГО (МГО) ветеранів самостійно приймають участь у виборах.

Варіант № 3. Всі ВГО (МГО) ветеранів – члени ГС «КРВГОУ» та їх осередки визначають одного із кандидатів у Президенти України що має можливість вийти у другий тур виборів і спільними зусиллями підтримують його кандидатуру.У другому турі виборів ВГО (МГО) ветеранів та їх осередки приймають участь у виборах у аналогічних варіантах:

Варіант № 1. Всі фізичні особи – члени ВГО (МГО) ветеранів та їх осередків – самостійно.

Варіант № 2. Ряд ВГО (МГО) ветеранів та їх осередки приймають рішення підтримати одного із кандидатів у Президенти України.

Варіант № 3. Всі ВГО (МГО) ветеранів – члени ГС «КРВГОУ» та їх осередків підтримують одного із кандидатів у Президенти України.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий