Особисто

Президенту України

ЗЕЛЕНСЬКОМУ В.О.

       Звернення

керівників громадських об`єднань ветеранів – членів ВГО «Всеукраїнський Союз учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів»

Шановний Володимире Олександровичу!

Ми, керівники всеукраїнських громадських об’єднань учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів (далі ВГО ветеранів) вітаємо Вас з офіційним вступом на посаду Президента України, та інформуємо про те що протягом 2011 — 2019 років ми щорічно звертались до президентів України, народних депутатів України, прем`єр-міністрів України, інших керівників центральних органів влади з пропозиціями щодо вирішення проблем ветеранів  і перш за все щодо необхідності створення Міністерства у справах ветеранів України. 

Нажаль керівники центральних органів влади не почули колективні звернення, та пропозиції ветеранів. Навпаки, Міністр соціальної політики України Рева А.О. організував та здійснював антисоціальну політику у відношенні до ветеранів та ветеранського руху України вцілому, головним напрямком якої було внесення розколу у ветеранському русі та його знищення. Так Мінсоцполітики не підтримувало пропозиції щодо створення Міністерства у справах ветеранів України та заблокувало проведення у 2017 -2018 роках VII Всеукраїнського форуму ветеранів. Не передбачено його проведення і в 2019 році. Головною метою такого рішення є зупинення процесу консолідації ветеранського руху в Україні.  За ініціативи Мінсоцполітики були прийняті антиконституційні та протизаконні постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2018 року № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадських об`єднань» та від 24 травня 2018 року № 426 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049».

Ми звертаємо Вашу увагу на те що тільки перед виборчою кампанією щодо обрання Президента України з метою піару було прийнято рішення щодо створення Міністерства у справах ветеранів України та на те що створення його здійснюється з значимими порушеннями чинного законодавства, вказаних в Додатку.

Враховуючи жахливу ситуацію створену діючою владою у ветеранському середовищі непрофесійними та безвідповідальними діями окремих керівників центральних органів влади  яка загрожує безпеці та обороноздатності України та з метою відновлення соціальної справедливості та консолідації у ветеранському середовищі звертаємось до Вас з такими пропозиціями:

  1. Ініціювати тимчасове призупинення формування Міністерства у справах ветеранів України до завершення виборчої компанії з обрання нового складу Верховної Ради України та усунення з посад Міністра Фріз І.В. та Держсекретаря Дараган Л.В.
  2. На вище вказаний період призупинити процес ліквідації Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі – Служба) та доручити Службі розробку необхідних документів та підготовку на її базі роботу щодо продовження створення Міністерства після обрання нового складу Верховної Ради України.
  3. На підставі вимог ст. 102 та п.15 ст.106 Конституції України зупинити дію підзаконних актів — постанов Кабінету Міністрів України від 14.02.2018 року № 156, та  від 24.05.2018 року № 426 як такі, що розроблені та прийняті з порушенням та не відповідності вимогам Конституції України, ст.2,20 Закону України від 22.10.1993 року № 3551 -12 «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та інших чинних законів України які звузили права ветеранів.
  4. Порушити питання про усунення з займаної посади Міністра соціальної політики України Реви А.О.
  5. Сприяти у проведенні у 2019 році VII Всеукраїнського форуму ветеранів

       Пропонуємо наші пропозиції включити до пріоритетів і шляхів реалізації

                 Програми Президента України на перші 100 днів роботи.

 За дорученням керівників громадських об`єднань  —

членів ВГО «Всеукраїнський Союз».

Голова Ради ВГС «Всеукраїнський Союз»

генерал-полковник                                                       В.М. ПАЛІЙ

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий