img_0509                                        Шановні колеги!

          19 жовтня 2019 року вдбулося розширене засідання Ради громадської організації “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІСЬК ЗВ’ЯЗКУ”, на якому було роглянуто наступні питання:

  1. Звіт Голови Об’єднання  по роботі, яка проведена  ветеранською організацією за рік.
  2. Про ухвалення проекту узагальненого Звернення громадських об’єднань ветеранів та профспілок з проблемних питань захисту прав та свобод ветеранів, членів їх сімей та їх громадських об’єднань.

Крім того було обговорено багато питань соціального характеру, в тому числі пенсійного забезпечення. В роботі взяли участь представники різних регіонів: Полтави, Чернігова, Львова, Сумщини, Житомира, Харькова, Дніпра, Кропивницького, Вінниці, Одеси та Києва.

На засіданні Ради було обговорено та прийнято звернення до керівництва держави та народних депутатів, стосовно пенсійного забезпечення військових пенсіонерів. У доповіді Голови громадської організації Семерича Юрія Петровича було відмічено активність відокремлених підрозділів Полтавщини, Львівщини, Вінничини та Черкащини.

Після засідання Ради ветерани громадської організації віддали шану загиблим героям на сході країни та поклали квіти біля обеліску на головній алеї інституту.

Після заходів відбулося фотографування ветеранів. Більш детально дивись у рубриці фотогалерея.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий