Cемерич

          17 грудня  2019 року у м. Києві  відбувся круглий стіл організований ГО “Спілка офіцерів України “ на тему: “ Стан та реалізація захисту прав військовослужбовців, осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб “.
На круглому столі, в якому взяли участь представники нашої організації, розглянуті питання удосконалення системи грошового забезпечення військовослужбовців і пенсійного забезпечення осіб звільнених з військової служби.
Розглянувши ці та інші питання учасники круглого столу закликають  до наступного:

  1. Доручити відповідним центральним органам виконавчої влади терміново внести на розгляд Кабінету Міністрів України проекти нормативно-правових актів щодо:
    -припинення ручного регулювання грошового забезпечення військовослужбовців і службовців правоохоронних органів, приведення чинної постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704  “Про грошеве забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб до первинної редакції ”;
    -внесення змін до зазначеної постанови з метою поширення її дії на поліцейських і застосування принципу поступового зростання грошового забезпечення залежно від пожиточного мінімуму для працездатних осіб;
    -безумовного виконання рішень українських судів, скасування постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб ” і проведення перерахунку раніше призначених пенсій на умовах чинних Законів України.
  2. Підтримати у першому читанні законопроект № 2141 “ Проект Закону про внесення змін до Закону України “ Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб “ щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного Закону “ внесений 13 вересня 2019 року народним депутатом Третьяковою Г. М. та іншими;
  3. Забезпечити в подальшому відкрите і прозоре розроблення  пропозицій щодо удосконалення  системи грошового забезпечення  військовослужбовців та інших категорій громадян, пенсійного забезпечення осіб з їх числа і постійні консультації з громадськістю з цих питань.
  4. Довести ці вимоги до керівництва Держави
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий