Відокремлений підрозділ м.Київ

Відокремлений підрозділ

ВІТІ Громадської організації "Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку" 

  1. Бірюков Володимир Олексійович -керівник відокремленого підрозділу ;
  2. Голуб Віталій Васильович;
  3. Дружченко Сергій Семенович;
  4. Ільїнов Михайло Дмитрович;
  5. Кисельов Роберт Васильович;
  6. Козлов Володимир Аркадійович;
  7. Корольов Андрій Павлович;
  8. Лук’янчук Ігор Володимирович;
  9. Мацаєнко Андрій Миколайович;
  10. Мотора Євгеній Миколаївна;
  11. Призюк Сергій Арсенійович;
  12. Савицький  Віктор Іванович;
  13. Степанян Тетяна Іванівна;
  14. Теліцина Наталія Олексіївна;
  15. Тетерятник Віктор Данилович;
  16. Устіменко Тамара Миколаївна.

Сектор відокремленого підрозділу

ВЗ "Легенда" Громадської організації

"Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку" 

1. Андрущенко Вячеслав Миколайович; 2. Антонов Андрій Леонідович; 3. Балякін Олександр Сергійович; 4. Бойко Сергій Леонідович; 5. Білик Віктор Володимирович; 6. Веклич Олег Анатолійович; 7. Губарєв Георгій Володимирович; 8. Дереча Андрій Олександрович; 9. Досужий Вадим Леонідович; 10. Житніков Володимир Михайлович; 11. Івушкін В’ячеслав Юрійович; 12. Кашпіровський Віталій Васильович; 13. Коваленко Ян Миколайович; 14. Ковальов Максим Володимирович; 15. Кот Євген Миколайович; 16. Клюка Олександр Юрійович; 17. Меліхов Сергій Володимирович; 18. Міщенко Руслан Володимирович; 19. Міщенко Володимир Олександрович; 20. Нікітін Сергій Олександрович; 21. Пономаренко Олег Володимирович; 22. Рачко Олександр Євгенович; 23. Роєнко Іван Павлович – керівник сектору; 26. Токарэв Владіслав Вікторович; 27. Топорков Ігор Генадійович.

 Сектор відокремленого підрозділу ВФПЗ

Громадської організації "Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку" 

  1. Важкий Сергій Іванович;
  2. Гречко Володимир Васильович;
  3. Губенко Сергій Миколайович;
  4. Дубніков Вадим Валентинович;
  5. Котляр Сергій Григорович;
  6. Портний Володимир Борисович;
  7. Калініченко Василь Григорович;
  8. Ковальок Василь Андрійович;
  9. Корчагін Михайло Олександрович;
  10. Корчагін Олександр Олександрович;
  11. Кот Василь Адамович;
  12. Магденко Микола Вікторович;
  13. Машкара Віктор Степанович;
  14. Немилостивий Генадій Григорович;
  15. Оберемко Петро Андрійович;
  16. Овчаренко Юрій Олексійович;
  17. Павленко Олександр Вікторович;
  18. Пасічник Михайло Васильович;
  19. Пасічник Віталій Михайлович;
  20. Рущак Василь Андрійович;
  21. Сидоренко Віталій Вікторович;
  22. Сугак Олександр Анатолійович;
  23. Скобкін Сергій Олександрович;
  24. Стариченко Олег Сергійович;
  25. Тозюк Андрій Гордійович;
  26. Фетісов Валерій Васильович.

Сектор відокремленого підрозділу

ВЗ "Гітара" Громадської організації

"Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку" 

  1. Яровий Володимир Васильович – учасник ВВВ;
  2. Кісельов Веніамін Дементійович - учасник ВВВ;
  3. Карась Микола Іванович - учасник ВВВ;
  4. Вишняков Леонід Миколайович;
  5. Соренко Віктор Дмитрович;
  6. Вітвіновський Валентин Петрович;
  7. Коваль Анатолій Іванович;
  8. Леонов Михайло Климентійович;
  9. Гульченко Анатолій Григорович;
  10. Третяк Анатолій Миколайович;
  11. Дон Олексій Олексійович;
  12. Беляєв Олексій Уварович;
  13. Валіуллін Альберт Юсупович;
  14. Репко Микола Васильович;
  15. Риндін Анатолій Іванович;
  16. Скоромний Володимир Олександрович;
  17. Геріх Микола Іванович;
  18. Буткевич Володимир Никифорович - секретар;
  19. Ліпковський Олександр Михайлович;
  20. Савицький Анатолій Миколайович;
  21. Дуднік Володимир Борисович;
  22. Зімін Володимир Олексійович;
  23. Стеценко Віктор Михайлович;
  24. Бєлов Юрій Васильович;
  25. Строков Юрій Миколайович;
  26. Пашковський Анатолій Павлович;
  27. Романенко Олександр Миколайович;
  28. Год Микола Андрійович;
  29. Павленко Василь Якович;
  30. Запорожець Володимир Олексійович;
  31. Тихолоз Олексій Васильович;
  32. Доценко Олександр Павлович;
  33. Бакланов Олександр Вікторович;
  34. Савиченко Юрій Петрович;
  35. Чемоданов Ігор Генадійович;
  36. Пригара Олександр Григорович;
  37. Гринь Олександр Леонідович;
  38. Веретін Василь Володимирович;
  39. Левченко Григорій Миколайович;
  40. Мозолевський Олександр Вікторович;
  41. Болілий Ігор Іванович;
  42. Скляренко Ігор Григорович;
  43. Зароднюк Олег Миколайович;
  44. Усатий Олександр Анатолійович;
  45. Котко Юрій Анатолійович;
  46. Корецко Володимир Володимирович;
  47. Переверзєв Олександр Володимирович;
  48. Хромець Вадим Михайлович;
  49. Марійко Володимир Миколайович;
  50. Чеснов Андрій Олександрович;
  51. Самойленко Іван Михайлович;
  52. Дрозденко Дмитро Григорович;
  53. Наталенко Володимир Григорович;
  54. Башинський Олександр Володимирович;
  55. Пухляк Андрій Миколайович.