img_0509
Доброго дня!
        І так, є можливість подати позови по перерахунку пенсій для усіх пенсіонерів в погонах по Україні, які служили в МВС України, МО України, Внутрішніх військах України, податковій міліції, кримінально-виконавчій службі України, СБУ, Державній пожежній охороні, Державній кримінально-виконавчій службі України, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за Законом України 2262 -ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
         Позови буде готувати юрист, завдяки якому я виграла суд по перерахунку своєї пенсії.
Інформація для вмєняємих неконфліктних пенсіонерів в погонах, які розуміють, що таке судитися в неправовій державі та готові до цього добровільно. Насильно Вам ніхто нічого не нав'язує. Вибір тільки за Вами, щоб потім без претензій.
          Послуги юриста за підготовку позову 1500 грн., в цю суму увійде і написання відповіді на відзив.
          Напрямки по позовах:
- визнати протиправним дії Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві щодо зменшення відсоткового значення розміру пенсії ОСОБА_1 з 90-80% (в кого який був%) до 70% сум грошового забезпечення та обмеження максимального розміру пенсії для всіх категорій пенсіонерів в погонах.
- Визнати протиправними дії Міністерства внутрішніх справ України, які полягають у відмові скласти та подати до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві довідку про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії ОСОБА_1 з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії для пенсіонерів МВС України.
- Визнати протиправними дії обласного військового комісаріату щодо відмови у видачі ОСОБА_1 довідки про розмір його грошового забезпечення для перерахунку пенсії із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії станом на 05.03.2019, для здійснення перерахунку пенсії з 01.04.2019.
Зобов`язати обласний військовий комісаріат видати ОСОБА_1 довідку про розмір його грошового забезпечення для перерахунку пенсії із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії станом на 05.03.2019, для здійснення перерахунку пенсії з 01.04.2019.
- Проблемні питання щодо ПОРЯДКу
та умов виплати одноразової грошової допомоги
у разі загибелі (смерті) або інвалідності працівника міліції.
Вибір будь-ласка робіть усвідомлено.
Бажаючим👇🏻
1. ОБОВ'ЯЗКОВО ДОБАВЛЯЙТЕСЯ до мене
Татьяна Зюбанова
Татьяна Татьяна Зюбанова
у друзі, щоб я змогла побачити ваші приватні повідомлення.
2. На електронну пошту pereraxynok_shara@ukr.net направляти документи і наступну інформацію 👇🏻
- ПІП
- пенсіонер якого відомства згідно даних пенсійного посвідчення та номер посвідчення.
- адреса прописки та місця проживання якщо різні.
- якщо є вказати яка пільгове категорія.
- дата звільнення на пенсію.
- посада повністю з якої звільнилися.
першопочатковий встановлений % розміру пенсії.
- ідентифікаційний код.
- електронна пошта.
- мобільний номер для зв'язку.
Також, прикріпіть наступні скан або фотокопії документів обов'язково👇🏻
1. Копію паспорту.
2. Копію ідентифікаційного коду.
3. Копію пенсійного посвідчення.
Фотокопії робіть будь-ласка якісні, сфотографовані смартфоном або відскановані.
Татьяна Зюбанова
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий