ЗВЕРНЕННЯ

ГС "КРВГОУ" та Раду Руху ветеранів та пенсіонерів Вінницької області до ветеранів, пенсіонерів та всіх громадян об'єднаних територіальних громад (ОТГ) області.

25.02.2021 року виходимо на мирний протест.

Збір біля Вінницької ОблДержАдміністрацій о 12:00. Пропонуємо всім учасникам "STOP ТАРИФНОМУ ГЕНОЦИДУ" організувати та провести аналогічні мирні протестні акції у всіх ОТГ області.

А на 5 березня 2021 року о 12:00 пропонуємо провести Всеукраїнські безстрокові публічні протестні мирні акції в м. Києві, обласних, районних центрах інших центрах ОТГ біля будівель державних адміністрацій місцевих рад всіх ОТГ.

Девіз протестних акцій: "НЕ плати ГРАБІЖНЕЦЬКІ ТАРИФИ".

Шановні учасники «STOP ТАРИФНОМУ ГЕНОЦИДУ». Лише ОДИН МІСЯЦЬ несплати за комуналку по всій Україні призведевладу до роздумів.

Вам не можуть: перекрити газ/воду/електроенергію, забрати житло чи навіть нарахувати пеню.

Проведення окремих стихійних та малочисельних розпорошених тарифних протестних акцій, на жаль не могли дати бажаних для народу результатів.Влада вже не боїться таких протестів.

Можна сказати, що перший етап "STOP ТАРИФНОМУ ГЕНОЦИДУ" завершився. Але він змусив владу в черговий раз шукати нові варіанти обману народу, що і було зроблено шляхом прийняття постанови КМУ №25 від 18.01.2021 року.

В той же час є певний результат:

 - пройшла хвиля самоорганізованих протестів по всій Україні. (Але нажаль вони відбулись тільки в обласних центрах та окремих містах України);

 - люди змогли самоорганізуватися і налагодити комунікації;

 - сформульовані і направлені до органи державної влади вимоги протестуючих;

 - влада їх побачила і зайняла очікувальну позицію, почавши процес затягування та проведення інформаційної операції з метою відволікання уваги суспільства на інші створені владою резонансні події.

Це свідчить про те що влада не збирається виконувати вимоги протестуючих.

Висновок один. Необхідно продовжувати публічні протестні мирні акції та організувати підготовку до проведення першого етапу Всеукраїнських безстрокових публічних протестних мирних акцій, які проводити до повного досягнення мети нашого Руху.

Пропонується підготувати і подати Заяву про вчинення злочину екс прем`єром В.Б.Гройсманом в 2017 році. Саме ця особа несе велику частину відповідальності за "таріфний геноцид" українського народу. Підставою для подання Заяви про скоєння злочину В.Б.Гройсманом є постанова Кабінету Міністрів України від 12.02.2017 року № 95 «Про ефективне використання газорозподільних мереж або їх складових». Газотранспортні мережі низького тиску міст, районів та сіл ніколи не належали державі. Це власність об'єднаних територіальних громад!!!

Не виключено те що В.Б.Гройсман отримав гарний куш від олігархів-власників «облгазів» за протиправну постанову Кабміну.

ВИМАГАЄМО :

  1.  Повернути протиправно передані В.Б.Гройсманом у 2017 році газо транспортні мережі (ГТМ) низького тиску об'єднаним територіальним громадам. 
  2. Негайно прийняти рамковий проект закону, як невідкладний №3359 від 17.04.2020 року "Про Єдину Державну Систему Моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги".
  3. Негайно націоналізувати «ОБЛГАЗИ», «ОБЛЕНЕРГО» тому що це енергетична безпека держави. 
  4. Негайно виконати Постанову Верховної Ради України №512-ХІV від 18.03.1999 року "Про оплату житлово-комунальних послуг населення України" (Щодо встановлення плати за житло і комунальні послуги не більше 15% фактично отриманого сукупного доходу сім'ї).
  5. Негайно підвищити пенсії всім пенсіонерам, які з вини влади стали бідними та абсолютно бідними до рівня що забезпечить їх достойне життя.
  6. Негайно розглянути в другому читанні та прийняти законопроект №2141 від 13.09.2019 року "Про внесення змін до Закону "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби до деяких інших осіб".
  7. Ліквідувати посередника "Нафтогаз".

Розпочинаємо збір підписів за проведення референдуму про «НАРОДОВЛАДДЯ - ПОВЕРНЕННЯ СТАТТІ 5 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ НАРОДУ».

ВИМАГАЄМО:                                 

Прийняти новий закон про вибори депутатів всіх рівнів, начальників поліції, прокурорів, голів судів об'єднаних територіальних громад та відклик їх за спрощеною процедурою.

ВІДКЛИК приклад: 

«За Моргунова проголосувало 

30000 вінничан та побачили що він замішаний у корупції зібрали 15 000 +1 підпис занесли у ЦВК і призначили через три місяці нові вибори».

Тоді вони-чиновники будуть працювати на людей а не на олігархів. 

Природно, треба вести подальшу роботу по зміцненню організаційної структури 

"STOP ТАРИФНОМУ ГЕНОЦИДУ".  Який і буде і надалі координувати всі дії протестуючих.

Як Українці будуть захищатися від не законних дій монополістів-олігархів.

ВІДЕО :

Координаційна Рада Всеукраїнського руху ветеранів та пенсіонерів Вінницької області та Голос Народу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий