Шановний пане Президенте України !

  Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ  УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬК ЗВ’ЯЗКУ» повідомляє Вас  про те, що ми ще живі і жити хочемо. Ми, в своїй більшості, доведені олігархами та їх слугами у владі до межі, за якою  не забезпечується наше фізичне виживання. За віком та станом здоров'я ми вже не маємо можливості виїхати на заробітки за кордон. Ось чому ми змушені заявляти владі та суспільству: STOP  СОЦІАЛЬНОМУ,  І  ПЕРШ  ЗА  ВСЕ,  ТАРИФНОМУ, ПЕНСІЙНОМУ  ТА  МЕДИЧНОМУ ПРОЯВУ ГЕНОЦИДУ  ПО  ВІДНОШЕННЮ ДО  ЛЮДЕЙ  ПОВАЖНОГО  ВІКУ. Народ вимирає. Шановний пане Президенте: ПРИПИНІТЬ СПРИЯННЮ ВЛАДИ ВИМИРАННЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ! Нинішній жалюгідний демографічний стан України є результатом майже 25 років домінування олігархів у політичному та економічному житті нашого суспільства. Настав час сказати "STOP ДОМІНУВАННЮ ОЛІГАРХІВ  ТА  ЇХ ПОСІПАК". Влада змусила нас розпочати підготовку до чергової хвилі Всеукраїнських безстрокових, публічних, протестних, мирних акцій. СУСПІЛЬСТВО ВБАЧАЄ НЕВІДКЛАДНІСТЬ ВЖИТТЯ НАСТУПНИХ ЗАХОДІВ І ВИМАГАЄ:
 1. Відправити у відставку нинішній склад Кабінету Міністрів України та сформувати Уряд національного порятунку України за принципом професійності та компетенції його членів!
 2. Терміново повторно зареєструвати, розглянути та прийняти як невідкладний законопроект №3359 від 17.04.2020 року "Про Єдину державну систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги"
 3. Ліквідувати посередника - "НАФТОГАЗ" та розділити його на три окремі юридичні особи "Трансгаз", "Укргазвидобування" та "Сховище газу" і дозволити їм продавати газ на енергоринку.
 4. Націоналізувати «ОБЛГАЗИ» та «ОБЛЕНЕРГО».
 5. Скасувати як таку, що порушує права громадян, постанову Кабінету Міністрів України №95 від 12.02.2017 року та повернути газотранспортні мережі низького тиску у власність територіальних громад.
6. Скасувати діючі тарифи на природний газ, послугу розподілу природного газу та повернути пільгу на 100 кВт електроенергії з 01.01.2021 року.
 1. Невідкладно прийняти рішення щодо звільнення керівників та працівників НКРЕКП за їхню непрофесійність та розробку ними так званих "типових договорів", що призвело до виникнення кричущої дискримінаційної ситуації у даній сфері.
 2. Провести аудит всіх обленерго, облгазів та оприлюднити їх результати і передати матеріали до ДБР для розслідування їх діяльності.
В царині захисту прав і свобод ветеранів, всіх пенсіонерів, членів їх родин, громадських об'єднань пенсіонерів, ветеранів сектору безпеки та оборони України – ми вимагаємо:
 1. Усунути допущенні та не допускати нових порушень статей 3,5,17,21,22,24,38,40,46,55,58 та 68 Конституції України.
 2. 2. Невідкладно прийняти рішення та терміново підвищити пенсії всім пенсіонерам, які з вини публічної влади опинилися за межею виживання.
 3. 3. Терміново розглянути в другому читанні та прийняти законопроект №2141 від 13.09.2019 року "Про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб".
 4. 4. Не допустити порушень ст.ст. 21 та 22 Конституції України при розробці нового законопроєкту, який планується прийняти замість Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і в першу чергу ст.ст.2, 20 цього Закону, а також не допустити скасування Закону України від 09.04.1992 року №2262 "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" шляхом розроблення нового законопроекту без участі громадськості.
 5. Скасувати на підставі вимог ст.ст. 75,79,85,86,87,92,93,98 Конституції України підзаконні акти Кабінету Міністрів України, прийняті у порушення ст.22 Конституції України та чинних законів, які у незаконний спосіб позбавили фінансової підтримки статутну діяльність ветеранських громадських об'єднань, а саме:
- постанови Кабінету Міністрів України №156 від 14.02.2018 року "Деякі питання надання фінансової підтримки громадських об'єднань ветеранів"; - постанови Кабінету Міністрів України №426 від 23.05.2018 року "Про внесення змін до постанови КМУ №1049 від 20.12.1993 року.
 1. Створене Міністерство у справах ветеранів України реорганізувати у Міністерство, яке перш за все повинно проводити державну політику в інтересах всіх ветеранів військової служби, та дійсно спроможного виконувати державні функції у повному обсязі на зразок Міністерства у справах ветеранів військової служби США (в п.1 Положення про Міністерство у справах ветеранів України відсутні ветерани військової служби). На сьогодні ми маємо Міністерство у справах ветеранів без ветеранів військової служби.
Тому вимагаємо не допустити штучного протиставлення ветеранів!
 1. 7. Терміново розглянути та прийняти як Закон України законопроект "Про внесення змін до деяких законів щодо Національного військового меморіального кладовища" № 4225 від 16.10.2020 р.. Але у зв'язку з тим, що у законопроекті у переліку для поховання відсутні ветерани військової служби вимагаємо включити їх до цього переліку.
 2. Не допусти звуження прав ветеранів військової служби, осіб звільнених в запас та у відставку закладених в законопроектах №4636 від 25.01.2021 року та № 4636-1 від 08.02.2021 року "Про внесення змін до Закону України "Про Статут гарнізонної та вартової служби Збройних Сил України" щодо порядку організації та проведення
 3. Ветерани-пенсіонери, свою відданістю Вітчизні, самовідданою військовою службою на благо усього суспільства, заслужили на належне соціальне забезпечення, на повагу до себе і на недопущення прояву щодо себе будь якого свавілля і знущання. Ми вимагаємо лише прояв поваги до людей поважного віку!
ЗАРАДИ ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ СПАДКОЄМНІСТЬ ПОКОЛІНЬ МАЄ БУТИ ЗБЕРЕЖЕНА! Шановний пане Президенте України ! Звертаємось до Вас з проханнями виконати вимоги ст. 102 та п. 15) ст.106 Конституції України щодо захисту прав і свобод людини і громадянина і перш за все людей поважного віку з питань, що вказані у цьому Зверненні.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий