Шановні генерали і офіцери, прапорщики і старшини, сержанти і солдати, курсанти і працівники військ зв’язку Збройних Сил України! Дорогі ветерани військ зв’язку!


Від імені Ради ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та ветеранів військ зв’язку» та себе особисто щиро вітаю з професійним святом – Днем військ зв’язку Збройних Сил України!
День військ зв’язку встановлено згідно з Указом Президента від 1 лютого 2000 року. Саме в цей день, 8 серпня 1920, в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища, почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах.
Наразі спеціальність військового зв’язківця одна з найбільш затребуваних в зоні військових дій на сході України. За 21 рік війська зв'язку пройшли славний бойовий шлях. Протягом цього часу особовий склад військ незмінно демонстрував свій високий професіоналізм, самовідданість і вірність Батьківщині.Особливо роль зв’язківців зросла під час військових дій, що відбуваються на Донбасі.
Нинішнє покоління військових зв'язківців успішно продовжує традиції своїх попередників, удосконалює професійну і бойовий вишкіл, освоює новітні інформаційні технології та системи, вирішує складні і відповідальні завдання щодо зміцнення обороноздатності.Усім цим ви щодня підтверджуєте авторитет військ зв’язку і кібербезпеки як високотехнологічної основи Збройних Сил України.
У лютому 2020 року, відповідно до реформування військових структур ЗСУ, Головне управління зв'язку та інформаційних систем ГШ ЗСУ було переформовано у Командування Військ зв'язку та кібернетичної безпеки Збройних Сил України. що значно підвищило рівень управління та розвитку Військ зв’язку ЗС України та забезпечило подальший розвиток системи зв’язку за стандартами НАТО.
Військовий зв'язок сьогодні - це невід'ємна складова системи управління Збройними Силами України, її високотехнологічна основа. Саме це вимагає від особового складу військ зв'язку високої професійної підготовки на основі світових досягнень науки і техніки, впевнених знань останніх підходів до запровадження інноваційних технологій у сфері зв'язку в різних умовах застосування військ.
Впровадження передових технологій і методів військової комунікації в Збройних Силах є пріоритетом. Це головне завдання, яке стоїть перед військами зв’язку і від реалізації якого залежить підвищення обороноздатності держави Яскравим свідченням цього є успішне виконання завдань із забезпечення зв'язку під час проведення антитерористичної операції на сході України. У надзвичайно складних умовах особовий склад підрозділів зв'язку героїчно виконує свій військовий обов'язок, своєю працею підтверджуючи девіз зв'язківців "Без якісної і надійної зв'язку - немає перемоги".
Вклоняємося перед пам'яттю українських воїнів, які віддали своє життя, борючись проти сильного та підступного ворога нашої країни!
З нагоди свята висловлюю глибоку шану і вдячність ветеранам військ зв’язку, які передають молодим захисникам України свій безцінний бойовий та професійний досвід, працівникам Збройних Сил України та членам сімей військовослужбовців, усім тим, хто своєю працею підвищує авторитет і примножує традиції військ зв’язку.
Бажаю всім міцного здоров'я, злагоди, родинного благополуччя, оптимізму, успіхів і нових здобутків в ім’я миру і процвітання українського народу, професійних успіхів та перемог, нових досягнень у подальшому розвитку Військ зв'язку та зміцненні обороноздатності держави!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий