Узагальнені пропозиції щодо розв’язання наявних проблем у системі грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських та пенсійного забезпечення осіб, звільнених зі служби.

Основне питання, на якому необхідно зосередити діяльність ще не створеної Міжвідомчої робочої групи – це наведення порядку в грошовому забезпеченні військовослужбовців, поліцейських та інших осіб і пенсійному забезпеченні звільнених з військової служби.

Кабінету Міністрів України підтримати у Верховні Раді України проекти законів України від 13 вересня 2019 року №2141 та від 29 жовтня 2019 року №2343, ініціювати необхідні зміни до них для розгляду у другому читанні та в цілому. Остаточно скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №103.

Внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704, повернувши її до первинної редакції та поширивши на всі структури сектору безпеки та оборони.

Внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2008 року №45, (передбачивши повернення попереднього порядку сповіщення про зміну розмірів грошового забезпечення, приведення структури грошового забезпечення для перерахунку пенсій у відповідність структурі грошового забезпечення для обчислення пенсій та відмовившись від врахування окремих додаткових видів грошового забезпечення для перерахунку пенсій у середніх розмірах, що фактично виплачені…)

Прийняти рішення щодо відшкодування шкоди, завданої незаконними рішеннями Кабінету Міністрів України у 2016-2020 роках.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий