В період з 18 по 22 жовтня 2021 року відбувся З’їзд уповноважених представників громадської організації “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬК ЗВ’ЯЗКУ ” (у подальшому Об’єднання ) на якому оцінена робота керівних органів Об’єднання.

Звіт Голови Об’єднання оцінювався за допомогою заповнення делегатами З’їзду Бюлетеня оцінки роботи.

Вибори Голови Об’єднання, Керівника Секретаріату Об’єднання, членів Ради Об’єднання та членів Ревізійної коміссії Об’єднання здійснювався за допомогою заповнення делегатами З’їзду Бюлетеня для голосування на З’їзді уповноважених представників.

Делегати З’їзду з м. Києва голосували особисто за адресою м. Київ, вул.. Московська 45/1, іногородні делегати голосували в місцях знаходження відокремлених підрозділів. Копії з відокремлених підрозділів надсилалися почтою на електрону адресу: rada.vet.vz@ukr.net .

За результатами голосування робота Голови та керівних органів Об’єднання за звітний період оцінена задовільно. Головою Об’єднання обрано Семерича Юрія Петровича;

Керівником Секретаріату Об’єднання обрано Іванова В’ячеслава Олександровича;

До нового складу Ради Об’єднання увійшло 48 членів (протокол З’їзду уповноважених представників №1 від 22.10.2021)

Першим заступником Голови Ради Об’єднання обрано Гальчанського Юрія Миколайовича;

Заступником Голови Ради Об’єднання обрано Величка Сергія Олександровича;

До нового складу Президії Ради Об’єднання увійшло 15 членів та 3 Почесних члена Об’єднання (протокол засідання Ради Об’єднання №1 від 22.10.2021)
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий