Прем’єр-міністру України Шмигалю Д.А.

Шановний Денисе Анатолійовичу!

Інформую Вас, що 30 липня – 10 серпня 2020 року відбулася електронна конференція з питань грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб начальницького та рядового складу і пенсійного забезпечення осіб,звільнених зі служби.

У конференції взяли участь представники окремих центральних органів виконавчої влади та 17-ти всеукраїнських громадських організацій національно-патріотичного спрямування, які відстоюють соціальні права зазначених категорій громадян України.

За результатами обговорення ситуації, що склалася у зазначеній царині суспільних відносин, представники інститутів громадянського суспільства констатували, що в результаті незграбних, непродуманих і безвідповідальних управлінських рішень порушені питання переросли в ранг проблем, які наразі створюють загрозу національній безпеці України. Звертаємо увагу, що військові пенсіонери вимагають прийняття урядових рішень, спрямованих на розв’язання проблем, а не пояснень їхніх причин. При цьому, перш за все, йдеться не про збільшення розмірів грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських тощо та розмірів пенсій осіб, звільнених зі служби, а про наведення правопорядку у цих сферах.

Ветеранська спільнота готова до конструктивної співпраці з метою пошуку виходу із цієї вкрай складної соціальної ситуації.

Направляємо Резолюцію електронної конференції з питань грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб начальницького та рядового складу і пенсійного забезпечення осіб,звільнених зі служби та просимо надати відповідні доручення.

З повагою, за дорученням учасників конференції – представників інститутів громадянського суспільства Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України полковник Олександр Сасько
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий